Okamura chce vnitro a obranu, Klempíř s Motoristy také do vlády. Schillerová vážila slova

05.10.2025 14:24 | Monitoring
autor: Miloš Polák

Místopředsedkyně ANO Alena Schillerová se v nedělní Partii na CNN Prima News dočkala mnoha gratulací. Mimo jiné za to, že hlasy pro ANO znamenaly neúspěch pro Stačilo!. Předseda SPD Tomio Okamura se přihlásil o účast v příští vládě. „My chceme, aby se lidem žilo lépe, aby měli co nejdřív víc peněz,“ zdůraznil. „Ode mě budete slyšet rozumné názory, protože mojí prioritou byla výměna Fialovy vlády. Té hrůzovlády,“ pokračoval Okamura.

Okamura chce vnitro a obranu, Klempíř s Motoristy také do vlády. Schillerová vážila slova
Foto: screen CNN Prima News
Popisek: Hosté nedělní Partie: Okamura, Schillerová, Benda, Kovářová

nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima News se u jednoho stolu setkali Alena Schillerová (ANO), Tomio Okamura (SPD), Marek Benda (Spolu), Věra Kovářová (STAN) a Olga Richterová (Piráti).

„Je to nad očekávání. Já chci poděkovat všem voličům. Chci poděkovat všem, kteří nám dali důvěru a hlas. Je to ohromný závazek,“ začala Schillerová s tím, že jde o historicky nejlepší výsledek ANO. Dnes nejsilnější hnutí má o osm poslanců více než v předchozím volebním období. „Musíme hrát s těmi kartami, jak nám dali voliči,“ prohlásila Schillerová.

„Myslím, že se sluší poblahopřát vítězi. 80 poslanců je fenomenální výsledek. Já osobně z toho radost nemám, ale paní Schillerové a celému hnutí ANO se sluší pogratulovat,“ řekl Benda. „Já doufám, že my budeme důstojnou a rozumnou, ne tak jak to bylo v tomto volebním období, rozumnou opozicí,“ zdůraznil Benda.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Ten Benda, to je prostě pekelnej člověk,, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseyehla , 05.10.2025 14:42:22
zcela zbytečnej, blábolící, nepoužitelnej, škodlivej a přitom odmalička "profesionální politik", škoda, že ho konečně nevyšoupli....:-)

|  8 |  0

Další články z rubriky

„Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

20:31 „Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

Předseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura (SPD) se v pátek 26. června 2026 během dvoudenní konferen…