Oni mě urážejí. Za to může Rajchl! Přibáň naříká

08.03.2023 21:25 | Ze sítí

Stačí se jen veřejně zastat demokracie, EU, západních hodnot, Ukrajiny – a už lítají urážky nebo výhrůžky. Novinář, cestovatel Dan Přibáň na webu řekl, jakým nepříjemnostem čelí od lidí „slabšího ducha“ s nástupem „totalitářů“ v čele s Rajchlem.

Oni mě urážejí. Za to může Rajchl! Přibáň naříká
Foto: Repro ČRo Plus - Youtube kanál
Popisek: Cestovatel Dan Přibáň, který projel Afriku žlutým Trabantem

Anketa

Jakou školní známkou hodnotíte prezidentství Miloše Zemana?

20%
59%
6%
7%
8%
hlasovalo: 26130 lidí
„Jedna až ne tak humorná. Pravidelně mi chodí zprávy od lidí slabšího ducha, kde mě uráží a v poslední době vyhrožují. Často stačí se jen někde veřejně zastat demokracie, EU, západních hodnot, či třeba Ukrajiny, aby patologická sedlina společnosti začala do zpráv nadávat, a pak si ho velmi často zabanovali, aby nemohl odpovědět,“ píše Přibáň s tím, že rozhodně není sám, komu se to děje.

„Je to ubohé a směšné. Ti lidé by byli k politování, kdyby nebyli tak nebezpeční,“ pokračuje.

Může za to podle jeho mínění předseda strany PRO Jindřich Rajchl a jemu podobní: „S nástupem další vlny totalitářů, lhářů, dezinformátorů, demagogů a kolaborantů jako je třeba Rajchl, má chování těchto lidí stále silnější NSDAP KSČ étos. Zatímco dříve hlavně nadávali, nyní stále častěji vyhrožují a nikoli obligátně ‚rozbiju ti hubu‘, ale stylem totalitních revolucionářů. Tolik výhrůžek typu ‚Až se to otočí, tak s vámi zatočíme‘, nebo ‚Už sis našel lampu?‘ jsem nedostal snad ani za celé roky působení SPD,“ popisuje Přibáň s čím se setkává. A dodává, že „vedle lidí jako Rajchl vypadá Okamura málem jako racionální intelektuál“.

Upozorňuje, že nejde o jiný názor, které by měl být jednou z výsad svobody a demokracie: „Je opravdu třeba si uvědomit, že toto není ‚jiný názor‘. Toto jsou šmejdi lačnící po moci, kteří jako tažnou sílu využívají hloupost a omezenost částí populace. Kam to může vést, dobře víme z historie,“ uzavírá Dan Přibáň.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: nab

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

Neudělali byste lépe, kdybyste Nekulu nahradil?

Jste personálně tak na dně, že vaším nejlepším nominantem na ministra je Nekula? Podle mě by bylo trefnější, kdyby se jmenoval Nekňuba, soudě podle toho, jak si jako ministr vede

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený příspěvek

NENÍ TO NAOPAK ?, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseborovice , 09.03.2023 9:05:07
Neměl by se Přibáň zamyslet nad svojí podporou nacizmu, válek USA, zločinností, rozkradení našeho státu, dezinformacemi politiků, nelegální migrací, islámskou invazí, ztrátou suverenity a soběstačnosti ........................ ???? Možná, pokud mu zbylo trochu normálního nekolaborantského rozumu, dojde k závěru, kdo je chudý duchem !!!

| 7 | 0

Další články z rubriky

Krumpáčem mezi oči. „Za to může Fico!“ Na Slovensku to opravdu vře

19:30 Krumpáčem mezi oči. „Za to může Fico!“ Na Slovensku to opravdu vře

Politická kultura zhrubla, stěžuje si na sociální síti předseda strany Progresivní Slovensko Michal …