Pane Čunku, vyšoupnete Bělobrádka z vedení KDU-ČSL? Zde je odpověď

10.10.2016 6:51 | Zprávy
autor: vef

Vsetínský starosta a senátor, a především úspěšný lidovecký lídr v krajských volbách ve Zlíně, Jiří Čunek, prozatím nepomýšlí nad tím, že by vystřídal Pavla Bělobrádka v čele strany. Píše o tom dnešní MF Dnes. "Vše má svůj čas," řekl Čunek.

Pane Čunku, vyšoupnete Bělobrádka z vedení KDU-ČSL? Zde je odpověď
Foto: Repro Foto: ČT
Popisek: Senátor Jiří Čunek v pořadu Michaely Jílkové Máte slovo

Lidovci v krajských volbách vyhráli v jediném kraji, a to právě díky Čunkovi ve Zlínském. Čunek také získal nejvíce preferenčních hlasů. Někdejší šéf tak začíná pomalu ale jistě znovu promlouvat i do politiky celostátní. 

O tom, jestli se bude ucházet o post šéfa strany nebo alespoň o funkcí místopředsedy, však zatím hovořit nechce. "Nyní jsem v celostátním výboru strany, a co bude dál, na to je čas. Především se budu rozhodovat podle toho, zda budu chtít v tu dobu tu funkci dělat. Kandidovat může každý člen, a dokonce se může sám navrhnout. Je na každém, zda tu ambici a chuť má," podotkl Čunek s tím, že on sám nyní takové úvahy nevede.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Projekt E6

Narovinu věříte tomu, že ať by byl u vlády kdokoliv, že by těch 6 zemí stálo o to, aby se do projektu zapojila i ČR? Já myslím, že o nás v EU nestojí. A co říkáte na to, jak se EU čím dál víc štěpí a vytváří se uvnitř ní jakési koalice států? Není to úplně v rozporu s tím, proč EU vznikla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Drony Nemesis: „Sbírka je tunelovaná.“ Růžička viděl spis. Vzkaz Vetchému

7:35 Drony Nemesis: „Sbírka je tunelovaná.“ Růžička viděl spis. Vzkaz Vetchému

Poslanec ANO za Ústecký kraj Pavel Růžička se znovu pustil do polemiky s hercem Ondřejem Vetchým. Kv…