Pane Zuckerbergu, tohle jste fakt posral! Langer se rozohnil kvůli Konvičkovi

12.01.2016 19:58 | Zprávy

Exministr vnitra za ODS Ivan Langer se obrátil na spoluzakladatele a šéfa Facebooku s otázkou, zda se známý miliardář snaží na planetě nastolit nový světový řád, když považuje za vhodné blokovat profil uskupení Islám v ČR nechceme.

Pane Zuckerbergu, tohle jste fakt posral! Langer se rozohnil kvůli Konvičkovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ivan Langer

„Pane Zuckerbergu, dovolte mi požádat o vysvětlení: Tvoříte ‚nový řád‘ podle ‚osvědčených‘ pravidel? Tvoříte ‚nového člověka‘ podle ‚vlastních‘ pravidel?!“ ptá se Langer na sociální síti Facebook, kterou Zuckerberg vede.

Padly ale i další důležité otázky. Někdejší významný politik se spolutvůrce sociální sítě ptal, zda svobodu slova považuje jen za finanční nástroj generující finanční příjmy. Obratem mu připomněl, že svoboda slova je mnohem důležitější než celý Facebook. Podle Langera je dobře, že jí na sociální síti dal prostor, a je zlé, že ho znovu omezuje.

Jistě je možné nějakého člověka umlčet, ale nelze lidem zabránit v tom, aby přemýšleli. Jistě je možné člověka umlčet na sociální síti, ale to ho nezastaví v jeho dalších aktivitách.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

USA a Evropa

K čemu dobrému bude, když budeme hrát proti USA tvrdě? Prospěje to něčemu? Čemu? Co když se třeba pak USA rozhodne opustit NATO? Dokážete si představit, že by fungovalo bez USA?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Čech projel Francii: Ukrajina nikde, ale hrůzou ujížděl. Vzkazy Bruselu

4:43 Čech projel Francii: Ukrajina nikde, ale hrůzou ujížděl. Vzkazy Bruselu

Francie ještě neřekla poslední slovo, sdělil publicista a dokumentarista Tomáš Měšťan. Ten Parlament…