Paroubek se vysmívá Zemanovu nedělnímu výstupu: Ještě zapomněl okomentovat fotbal

2. 6. 2014 18:06

Předseda LEV 21 Jiří Paroubek si rýpl do prezidenta Miloše Zemana. Hlava státu se prý zapomněla vyjádřit k výsledkům fotbalové ligy. Bývalý premiér na svém profilu na ParlamentníchListech.cz spekuluje, zda Zeman tak závažný společenský jev nepřehlédl. Doporučil proto, aby si Zeman vzal předprázdninové volno.

Paroubek se vysmívá Zemanovu nedělnímu výstupu: Ještě zapomněl okomentovat fotbal
Foto: archiv red, tan
Popisek: Jiří Paroubek

Paroubek uvádí, že Zeman rozdává rady a komentáře na všechny strany, podobně jako filmové hvězdy na festivalu v Cannes rozdávají úsměvy.

Prezident asi přehlédl závažný společenský jev, jakým je fotbal

„Tu Miloš Zeman vyjadřuje podporu věrohodnou energetickou koncepcí nepodpořeným nápadům dostavby Temelína či Dukovan, tu horlí pro ještě nesmyslnější výstavbu kanálu Dunaj – Odra – Labe, kterému se už začalo říkat Zemanův průplav, což celé monumentální a také monumentálně drahé stavbě jedině dodává smysl,“ myslí si Paroubek.

O uplynulém víkendu pak šéf strany LEV 21 marně vyhlížel prezidentův komentář k výsledkům fotbalové ligy. „Pan prezident se nevyjádřil, pan prezident zapomněl. Anebo že by tento závažný společenský jev přehlédl?“ diví se Paroubek.

ANO získalo tři procenta z celkového počtu voličů. Na vyslání Teličky do EK to není dost

Zeman se v neděli v Otázkách Václava Moravce pustil do kritiky vládní činnosti. Vyjádřil se také k možnému kandidátovi na eurokomisaře Pavlu Teličkovi. Prý nepatří k Zemanovým favoritům, ale prezident mu fandí.

„Pokud se přímluva za Teličku zakládá kromě toho, že se mu jako eurokomisaři `stala křivda`, i na tom, že hnutí ANO vyhrálo volby, měl by si pan prezident uvědomit, že 16,1 % voličů ve volbách do EP, na které ANO s vypětím všech investovaných stamilionů dosáhlo, jsou pouhá 3 % z celkové množiny registrovaných voličů,“ zdůraznil Paroubek. Myslí si, že takový výsledek nezakládá legitimní právo na vyslání Teličky do Evropské komise.

Paroubek by prezidentu Zemanovi doporučil, aby zanechal komentování současné vlády a vzal si malý předprázdninový oddych.

Celý článek ZDE.

Ing. Jiří Paroubek

  • Nenarodili jsme se sami pro sebe, ale proto, abychom sloužili své vlasti. ( Jindřich IV.)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vfe

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Až budete, liberální demokraté, rozkopávat ty svíčky... Krutý výsměch Václava Klause mladšího

19:57 Až budete, liberální demokraté, rozkopávat ty svíčky... Krutý výsměch Václava Klause mladšího

Poté, co aktivista ze spolku Kaputin Otakar van Gemund nad ránem do kamery TV Prima řekl, že Andrej …