Patří k iluminátům? Britský deník zkoumal fotky Merkelové a Mayové a objevil...

24.07.2016 20:25 | Zprávy

Dvě mocné evropské političky se ocitly v hledáčku britského bulvárního deníku The Sun. Server deníku uveřejnil specifické fotografie a přidal k nim speciální komentář.

Patří k iluminátům? Britský deník zkoumal fotky Merkelové a Mayové a objevil...
Foto: bundeskanzlerin.de
Popisek: Angela Merkelová, německá kancléřka

Německé kancléřce Angele Merkelové a nové britské premiérce Therese Mayové je v poslední době věnována velká pozornost. Možná i proto fotografové z britského bulváru zachytili obě dámy v okamžicích, kdy z prstů na rukou tvořili zvláštní symboly a možná tím dávali najevo, že patří k tajnému kultu iluminátů. V tomto smyslu alespon britský bulvár spekuluje.

Na fotografiích jsou vidět zmíněné dámy, jak mají specifickým způsobem spojené prsty rukou. Údajně tím mohou odkazovat k tajnému společenství iluminátů neboli osvícených. Jde o tajná společenství, o kterých se od 14. století věřilo, že mají vliv na chod světa. I dnes se najdou lidé, kteří šíří celou řadu zvláštních konspiračních teorií, podle nichž členové podobných společenství ovládají svět.

Konspirační teoretici při pohledu na fotografie Merkelové a Mayové tvrdí, že ilumináti dnes řídí Evropskou unii. Svět by se prý měl mít na pozoru. Bizarní teorie specifickým způsobem uvažujících lidí hlásají, že mezi ilumináty patřili i Adolf Hitler či papež Jan Pavel II.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Zkušenosti

Podle všeho se nad vámi stahují mračna a eurokomisařkou zřejmě nebudete. Co říkáte na to, že jste u vládní koalice ztratila podporu? A nemyslíte, že vzhledem k vaší kauze a 0 zkušenostem s politikou byste se nominace měla vzdát sama? Neuvažovala jste o tom? Netvrdím, že nemáte být v politice, ale ne...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Chceš byt 2kk v Praze? Táto, dej 800 tisíc Kč, babi, ty jenom 380. Investor poradil, bylo zle

16:04 Chceš byt 2kk v Praze? Táto, dej 800 tisíc Kč, babi, ty jenom 380. Investor poradil, bylo zle

Pořídit nový byt je kvůli přemrštěným cenám pro dnešní mladou generaci velký problém. S radou nyní p…