Pavel Novotný: V Česku je skvěle. Válka nebyla, vzdělání je zdarma a Zeman brzo umře

07.07.2021 20:38

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný se zamyslel nad stavem současné České republiky a zhodnotil, že by zde chtělo žít 95 procent světa. Jediným závažným problémem je podle něj politická situace, která se navíc může ještě zhoršit. „Může bejt prezident Babiš, ministr školství Okamura a ministr zahraničí Filip,“ prohlásil Novotný s tím, že v roce 2033 bude kandidovat na prezidenta.

Pavel Novotný: V Česku je skvěle. Válka nebyla, vzdělání je zdarma a Zeman brzo umře
Foto: archiv Pavla Novotného
Popisek: Pavel Novotný

Novotný se v podcastu Hlas Lydu nejprve rozhodl promluvit do duše mladým lidem. Lidé by si podle něj měli uvědomit, že není třeba čekat na nějaké lepší zítřky a nadávat na stav světa. „Máme se jako prasata v žitě, nic nám nechybí a žít v Český republice by chtělo 95 % světa,“ má jasno Novotný, podle kterého by si to měli uvědomit zejména mladí lidé, kteří už zažili jen stav blahobytu a demokracie.

Přidal i doporučení starší generaci, která často lamentuje nad stavem věcí v zemi. „Doporučil bych jim dívat se víc přes hranice a uvědomit si, že skoro všude je hůř. Maximálně tak Švýcarsko, Nový Zéland nebo Austrálie, tam se maj líp, ale to je konec seznamu,“ tvrdí Novotný.

„Vždyť my žijeme skoro v dokonalým světě, válka nebyla 80 let, teče nám teplá voda, vzdělání máme zdarma, Zeman brzo umře,“ vyjmenovával svá životní pozitiva Novotný a přidal další radu mladým, aby nepili alkohol, nebrali si věci osobně a netrápili se ničím, co nemůžou vyřešit.

Pavel Novotný, DiS.

  • Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě
  • starosta městské části

Anketa

Měla by mít Česká republika na Evropské radě i nadále právo veta?

99%
0%
hlasovalo: 13712 lidí
Novotný znovu zopakoval, že se chystá na prezidentskou kandidaturu. Posunul ovšem své plány a místo roku 2028 hodlá kandidovat až v roce 2033. „Vždyť oni mě odsud nepustěj,“ řekl v žertu a dodal, že vlastně ani nepotřebuje být prezident. „On by každej byl lepší než to, co tam je teď, ale my jsme moc hloupej národ na to, abychom mě zvolili,“ vypálil ze sebe Novotný.

Varuje také před tím, že v české politice může být ještě hůř než nyní. „Může bejt prezident Babiš, ministr školství Okamura a ministr zahraničí Filip,“ vyřkl své nejhorší představy Novotný a dodal, že by byl dobrý prezident.

Poté pochválil nového amerického prezidenta Joea Bidena a zanadával si na jeho předchůdce Donalda Trumpa. „To je typická píča, sociopat typu Babiše, který není nebezpečný, ale nesmí se dostat k moci. Trump je prostě blbec, idiot a překvapilo mě, že jsou Američani takoví blbci, že ho zvolili. A děsí mě, že i potom, co se stalo v Kapitolu, už je zase na vzestupu, zase je hlavní tváří republikánů a bude znovu kandidovat na prezidenta,“ zhodnotil Trumpa Novotný a začal se věnovat své parodii na operní zpěv.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jma

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Říkám mladým, se*te na Piráty. Za komunistů byl velký nákup za dvě stovky, teď se všechno zdražuje. Vojtěch Filip přijel domů na jih

14:02 Říkám mladým, se*te na Piráty. Za komunistů byl velký nákup za dvě stovky, teď se všechno zdražuje. Vojtěch Filip přijel domů na jih

„Budu volit komunisty, jsou sociální. Říkám i našim mladým, s.rte na Piráty! Dříve za dvě stovky vel…