Pět Súdánců napadlo v Austrálii bezbranného, nemocného kluka. Vše je natočeno a vy to uvidíte. I reakci těch, co seděli a koukali, jak ho kopou do hlavy

23.04.2017 11:25

Australské zpravodajství Nine News, televize, která byla založena již v roce 1956, přineslo poměrně děsivou reportáž o násilí a zároveň taky o liknavosti. Hlavní scenérie je sice mizerně viditelná, ale přesto je z ní patrné, co se během jedné jízdy autobusem v Melbourne stalo mladému autistickému chlapci.

Pět Súdánců napadlo v Austrálii bezbranného, nemocného kluka. Vše je natočeno a vy to uvidíte. I reakci těch, co seděli a koukali, jak ho kopou do hlavy
Foto: repro Youtube, tan
Popisek: Pět Súdánců napadlo v Austrálii bezbranného, nemocného kluka

„Bezbranný autistický teenager byl zbit súdánským gangem během jízdy autobusem v západním Melbourne. Chtěli mu ukrást mobil a boty. Poté honili jeho matku, která se mu snažila přispěchat na pomoc.“ Těmito slovy moderátor letité australské televize uvedl reportáž, která mezi místními zjevně vzbudila další vlnu emocí proti přistěhovalcům.

Na záznamu bezpečnostní kamery, která byla umístěna v autobuse, je vidět, kterak mladíci přistupují k chlapci, kopou ho a bijí, aby vzali, co se jim zlíbí. Mobilní telefon nebo boty. Na záběrech je taktéž jasné, že kromě řidiče byli v autobuse ještě další dva lidé. Jejich obličeje jsou pro účely vyšetřování rozmazány. Jeden kouká do mobilního telefonu, ačkoli za ním sedící mladík potřeboval okamžitou pomoc nebo alespoň slovní podporu. „Jsem jeden z těch, kteří jsou vždy šikanováni,“ říká posléze napadený hoch. Jeho spolu s matkou televize navštívila. Rovněž pro jejich bezpečnost nebyly zveřejněny tváře.

Podle reportéra stanice 7 news, která zprávu taktéž přinesla a vy je obě můžete vidět, organizovaný gang začal vyhrožovat krátce poté, co nastoupil do autobusu.

Už na konci loňského roku navíc ParlamentníListy.cz zjevně jako jediné médium v České republice přinesly informaci, že poté, co dva australští dělníci okřikli skupinu několika desítek migrantů, kteří ničili oplocení u záchranářského klubu, nečekali, co může následovat. S jedním z nich měli po útoku možnost hovořit i novináři express.co.uk. Ti jej také pobitého natočili na nemocničním lůžku.

Dělník Andrew hovořil o třiceti mladých migrantech jako o stádu zvířat. „Byli jako divoká zvěř,“ uvedl doslova. Jeho slovům podle všeho předcházelo pouhé napomenutí, aby na známé australské pláži neničili vybavení výše zmíněného klubu. Poté, co je měli okřiknout, se prý rozpoutal brutální útok. Jak Andrew dopadl, je patrné z obrázku. Podlitiny na očích, oteklé tváře a dlouhodobě vynucený pobyt na nemocničním lůžku. „Bylo jich asi třicet a zaútočili na mne všichni současně,“ popsal v notně zbídačeném stavu mladý muž svůj děsivý zážitek. „Jen jsem jim řekl, ať opustí to místo, bylo to jako v divoký přírodě. Zaútočili na mne úplně současně,“ lze parafrázovat další z jeho ošklivých zážitků.

„I ten nejmírumilovnější člověk se musel nasrat, když tu hrůzu viděl, a ti marxističtí vůdcové v Bruselu přijdou s něčím takovým, jako je další omezení práv občanů. Kdo tady rozdmýchává rasovou a etnickou nenávist? Ti, kteří volají po omezení a zastavení přílivu migrantů, nebo ti, kteří neustále omezují práva nás, Evropanů, ve prospěch jiných. My, původní obyvatelé, si musíme nechat líbit, že ‚frustrovaní přivandrovalci‘ znásilňují a vraždí ženy, že prosazují zákaz vepřového, že my musíme neustále ustupovat jejich požadavkům a navíc se nechat vraždit jako ovce. V rámci politické korektnosti se buď o těchto jejich činech musí mlčet, nebo říkat, že to byl čin pomatence nikterak nesouvisející s migrací,“ sdělil v souvislosti s útoky ze strany migrantů generálmajor v záloze Hynek Blaško.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tomáš A. Nový

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Hurá, uhlí jede z Austrálie.“ A lídr ODS to schytal od kmeta

20:46 „Hurá, uhlí jede z Austrálie.“ A lídr ODS to schytal od kmeta

Super zpráva. Tak okomentoval lídr krajských voleb a nynější náměstek hejtmana Moravskoslezského kra…