Petr Hájek: Kolaborant Zeman se mi mstí. Ještě uvidíte, co udělám...

30.04.2013 9:47

Bývalý hradní vicekancléř Petr Hájek se nemůže smířit s tím, že jej lidé kolem nového prezidenta Miloše Zemana opakovaně označují za autora novoroční amnestie. Nyní na webu Protiproud.cz přišel s hypotézou, že se mu nejspíš Zeman prostřednictvím svých poskoků mstí za články, které proti němu píše.

Petr Hájek: Kolaborant Zeman se mi mstí. Ještě uvidíte, co udělám...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Hájek

Hájek chápe, proč Zeman v prezidentské kampani neuváženě slíbil, že na Hradě pozadí amnestie rozkryje. „V kampani je možné použít všechno. Veřejnost, poblázněná mediální štvanicí, právě masově uvěřila, že amnestie byla jakýsi temný zločin závěru prezidentování Václava Klause. Že její pomocí osvobodil tuneláře a další zločince, kterým předtím umožnil rozkrást republiku,“ uznává Hájek na svém webu Protiproud.

Adrenalin mu prý nadzvedlo až to, když kancléř Mynář poté, co „senzačně“ zveřejnil jako autory Ladislava Jakla, Petra Hájka a Pavla Hasenkopfa, a jmenovaní se ohradili, začal mluvit o potrefených husách. Proto prý Hájek začal pátrat, co Mynáře k takovému chování vede.

Stačily mu prý dvě hodiny pátrání, aby učinil toto zjištění: „Pan Mynář je jen médium, přes které prezident Zeman vrací úder. Nemůže se prý smířit s tím, jak o něm píše Protiproud – zvláště pak jak hodnotil jeho kolaborantské 'háchovské' vyvěšení vlajky EU na Hradě a podpis hanebného finančního paktu pod dohledem 'říšského kancléře' Barrosa,“ píše Hájek.

Navíc dodává, že během tohoto „pátrání“ po poměrech na Hradě získal řadu šokujících informací, jak to nástupci Klausova týmu „vzali do rukou“. „Narozdíl od smyšlenek 'Jedna paní povídala' od kancléře Mynáře, tato pozoruhodná fakta prokázat lze,“ varuje.

Ještě prý s redakcí webu Protiproud zváží, zda tyto zásadní informace ze zákulisí Pražského hradu zveřejňovat. Kromě toho je však rozhodnut bránit se právně proti Mynářovým nařčením. Jedinou šancí hradního kancléře prý je, že se „náhle rozvzpomene, že ty své bláboly pronesl jen v akutním alkoholickém oparu“. Pokud vše vezme s omluvou zpět, je prý Hájek ochoten na celou kauzu zapomenout. 


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Poteče krev? Vtrhnou odpůrci Babiše do Sněmovny? Padla zlá slova, vlastně ještě horší

19:51 Poteče krev? Vtrhnou odpůrci Babiše do Sněmovny? Padla zlá slova, vlastně ještě horší

„Byl by to boj a rozhodně nic hezkého.“ To ne, žádné násilí! Ani evidentní političtí odpůrci nové Ba…