Picek se dopuje prášky. Jinak by armádní aféry nestrávil

08.03.2011 0:46 | Zprávy
autor: jas

Náčelník generálního štábu Armády ČR Vlastimil Picek je ve funkci již čtyři roky. To je i průměrná doba "životnosti" jeho předchůdců. Sám Picek ale na odchod v nejbližších měsícíh nepomýšlí. I přesto, že je "na prášky".

Picek se dopuje prášky. Jinak by armádní aféry nestrávil

"Odejdu nejspíš v říjnu roku 2012, do starobního důchodu ale určitě nepůjdu," uvedl v pondělních Impulsech Václava Moravce Picek.

Jsem přepracovaný, do důchodu ale nechci

O důchodu hovořil zejména proto, že na něj už bude mít dle armádních předpisů nárok. "Důchodcem nebudu, určitě něco dělat budu," dodal v pořadu tajemně.  Své působení v úřadu pak Václavu Moravcovi popsal lapidárně. Na otázku, jak by zhodnotil své čtyřleté působení v čele generálního štábu totiž řekl jediné: "Hodně práce."

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaroslav Doubrava byl položen dotaz

Jak jde prezidenta odvolat?

A jestli se podle vás dopouští vlastizrady, proč nepodáte žalobu? Nebo co vám v tom brání?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nelze to tolerovat.“ Babiš jako příklad. Bomba o stavu české spravedlnosti

15:21 „Nelze to tolerovat.“ Babiš jako příklad. Bomba o stavu české spravedlnosti

„K dnešnímu dni je spravedlnost v České republice velmi těžko vymahatelná,“ prohlásil během středečn…