Plesl v Partii řezal Kubička: S tebou je to jako s těmi demonstranty. Nepamatujete si nic a řídíte se jen emocemi. To nejde takhle!

12.05.2019 13:02 | Zprávy
autor: mp

V nedělní Partii televize Prima se zcela výjimečně nesešli politici. A přece to před televizními kamerami pořádně jiskřilo. Do studia dorazili šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl, komentátor Info.cz Petr Holec a komentátor Českého rozhlasu Radko Kubičko. „Ty jsi jako ti demonstranti,“ rozkřikl se v jednu chvíli Plesl na Kubička, když přišla řeč na Marii Benešovou. Kubičko pálil především do Babiše. Náš premiér se podle něj místy vůbec nechová jako demokrat. Došlo také na obvinění Kubička z neznalosti ministrů ze strany šéfa MF Dnes. Jenže to se nakonec obrátilo proti němu, protože se sám spletl.

Plesl v Partii řezal Kubička: S tebou je to jako s těmi demonstranty. Nepamatujete si nic a řídíte se jen emocemi. To nejde takhle!
Foto: Screen: FTV Prima
Popisek: Televizní debata v pořadu Partie.

Na úvod se věnovali demonstracím proti ministryni spravedlnosti Marii Benešové.

„Je to projev demokracie, což je fajn, ale to nejsou žádné spontánní demonstrace. To jsou řízené demonstrace. Nám chybí důkaz, proč by paní (Marie) Benešová měla odstoupit. Říká to opozice, ale to je její práce. Chybí ten důkaz,“ odstartoval debatu Holec.

Plesl si ještě přisadil. „Zčásti je to proto, že je to poradkyně Miloše Zemana a lidé v Praze ‚nenávidí‘, to vidíme na volebních číslech. Ale na prezidentské volby to nestačilo,“ poznamenal šéfredaktor MF Dnes. Nezmínil však, že se protestovalo ve více než stovce českých a moravských měst, nejen v Praze.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Nemá snad pravdu?

Belgický podnikatel a bývalý lobbista Frédéric Baldan, který kvůli kritice Ursuly von der Leyenové na několik měsíců přišel o přístup ke svým penězům, varuje, že se EU mění v totalitní stát, který chce ovládat veškeré aspekty našich životů. Toho podnikatele nemám, ale také mám dojem, že nás chce EU ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šel mezi chvilkaře. Nebyli rádi. Zejména Minář

7:30 Šel mezi chvilkaře. Nebyli rádi. Zejména Minář

Aktivista, influencer a také zaměstnanec Ministerstva životního prostředí ČR František Kubásek vyraz…