Počet případů covidu-19 v Česku přesáhl 16 tisíc, za středu přibylo 278 nakažených, ve čtvrtek dalších 139

30.07.2020 21:25 | Zprávy

Česko ve středu mělo 278 nově potvrzených případů onemocnění covid-19; jde o druhý nejvyšší přírůstek v červenci. Do čtvrtečního večera přibylo dalších 139 potvrzených případů, informují Novinky.

Počet případů covidu-19 v Česku přesáhl 16 tisíc, za středu přibylo 278 nakažených, ve čtvrtek dalších 139
Foto: Hans Štembera
Popisek: Rouška na obličej, ilustrační foto

Denní bilance nově nakažených v Praze je druhý den pod padesátkou. Za uplynulých 24 hodin přibylo 47 pozitivních testů, o tři více než ve středu. V úterý to bylo rekordních 101 případů. Celkem se v hlavním městě od začátku epidemie prokázaně nakazilo 3092 lidí, z nichž 2118 se už vyléčilo a 104 lidí s covidem-19 zemřelo.

Počet prokázaně nakažených v Česku od začátku epidemie k dnešku přesáhl 16 tisíc. Za středu přibylo 278 potvrzených případů a do čtvrtečního večera dalších 139. Od začátku epidemie se tak novým koronavirem prokázaně nakazilo 16.229 lidí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: nab

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Je pravda, že chcete zrušit senát?

Jak toho chcete docílit, když by proto museli hlasovat sami senátoři, a to se podle mě nikdy nestane? Neslibujete náhodou něco absolutně nereálného a nesplnitelného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Foltýni, Ludwigové, Mácové.“ Dan Vávra po vraždě Kirka vytáhl jména

19:20 „Foltýni, Ludwigové, Mácové.“ Dan Vávra po vraždě Kirka vytáhl jména

Herní vývojář a člen Společnosti na obranu svobody projevu Dan Vávra ve světle zastřelení amerického…