Počuraný Zeman, sekl Fero Fenič. Okamura za trest napsal o Havlovi

12.03.2019 9:35

Lídr SPD Tomio Okamura se velmi rozezlil nad slovy režiséra Fero Feniče, který v pořadu Prostor X nelichotivě hovořil o prezidentu republiky Miloši Zemanovi. „Vzdělaný národ si nezvolí počůrávajícího se staříka,“ uvedl Fenič na adresu Čechů i české hlavy státu. Podle Okamury urazil nejen Zemana, ale i český národ. „Prokázal, jak sluníčkáři nenávidí obyčejné lidi, národy i demokracii,“ podotkl Okamura.

Počuraný Zeman, sekl Fero Fenič. Okamura za trest napsal o Havlovi
Foto: JK
Popisek: Tomio Okamura

„My v hnutí SPD respektujeme demokracii a respektujeme přímo zvoleného prezidenta republiky Miloše Zemana, i když se s ním v některých věcech lišíme. Například v pohledu na euro (SPD odmítá přijetí), válku v Afghánistánu (SPD prosazuje stažení české armády) či NATO (SPD má kritický pohled),“ řekl Okamura.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Anketa

Vážíte si Madeleine Albrightové?

5%
95%
hlasovalo: 24111 lidí

„Zastánci Václava Havla se vždy mohou zbláznit z toho, když někdo napíše o zálibě Václava Havla v alkoholu a podobně. Sami se ale nestydí snížit k nejodpornějším útokům na našeho prezidenta i na náš národ. Ostatně Fero Fenič není v takovémto arogantním postoji osamocen. Jiná sluníčkářská havlistka, redaktorka Bakalovy DVTV Emma Smetana zase před časem o Češích prohlásila, že to jsou burani. ‚České buranství ve smyslu vulgarity, šovinismu a celkové omezenosti a nezvědavosti na svět, to jsou věci, které špatně snáším,‘ prohlásila otevřeně Emma v rozhovoru na Frekvenci 1,“ píše Okamura a přikládá ke svému statusu i snímek českého exprezidenta Václava Havla s chotí Dagmar a právě s režisérem Fero Feničem.

O slovech Fero Feniče jsme psali ZDE.

„Sluníčkářští politici, novináři a aktivisté mluví o pravdě a lásce, přitom ale neustále šíří lež a nenávist. Pokud máte rádi český národ jako my a pokud nepohrdáte běžnými lidmi a demokracií, podpořte prosím hnutí SPD,“ vyzval závěrem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Politická agitace? Státní univerzita čelí hněvu Okamury. Za vše může tento její počin

21:41 Politická agitace? Státní univerzita čelí hněvu Okamury. Za vše může tento její počin

Předsedu hnutí SPD Tomia Okamuru doběla rozpalují praktiky státní Univerzity Hradce Králové souvisej…