Podporou té opilé prostitutky dáváte hlas Putinovi. Čtěte prohlášení, kterým se světově známá skupina hlásí k útoku na Zemana

12.01.2018 18:34

K útoku na českého prezidenta Miloše Zemana ve volební místnosti v Brdičkově ulici se přihlásilo hnutí Femen. Jde o aktivistické feministické hnutí, které je slavné akcemi polonahých žen. Polonahou aktivistkou, jež se na prezidenta vrhla v Česku, byla členka hnutí Andželina Diašová.

Podporou té opilé prostitutky dáváte hlas Putinovi. Čtěte prohlášení, kterým se světově známá skupina hlásí k útoku na Zemana
Foto: Repro ČT
Popisek: Miloš Zeman ve sněmovně

Diašová se vmíchala mezi novináře, aby následně ve chvíli, kdy se chtěl prezident legitimovat, svlékla košili a rozhodla se na prezidenta skočit. Jeho ochranka ji však srazila a prezidenta odvedla do bezpečí. Diašová křičela, že Zeman je Putinova děvka. 

Hnutí Femen se následně k útoku přihlásilo na svých webových stránkách, kde mimo jiné v prohlášení varovalo před volbou věčně opilé prostitutky Zemana. Podle jejich prohlášení ti Češi, kteří dávají hlas Zemanovi, volí tak i kremelsého pasáka Vladimira Putina. 

Původní text ZDE.

Diašová, která za dnešním útokem stojí, má ukrajinské občanství. V minulosti se již dostala do křížku například s běloruským prezidentem Alexandrem Lukašenkem, byla stíhána také za výtržnictví a kladení odporu úřadům.

Ženě je 26 let a vystudovala psychologii v Kyjevě na Národním pedagogickém institutu M. P. Dragomanova. Píše to server Novinky.cz.

Celé prohlášení skupiny najdete ZDE.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nechutné výkaly šílené Adolfy Merkel. Znásilňování, vraždy a teror v našich ulicích. Kancléřka nám pohrozila kvůli uprchlíkům a toto nám řekli Babiš, Okamura, Keller či Doubrava

16:01 Nechutné výkaly šílené Adolfy Merkel. Znásilňování, vraždy a teror v našich ulicích. Kancléřka nám pohrozila kvůli uprchlíkům a toto nám řekli Babiš, Okamura, Keller či Doubrava

ANKETA ČTK informovala, že německá kancléřka Angela Merkelová vyzvala členské státy EU k pokroku v d…