„Já, určitě jsem se vyjádřil, že pokud elektronická evidence tržeb nebude fungovat, tak jsem řekl ano, že rezignuju. Tak nechť mi koalice určí, jak dlouho to nemá fungovat a já potom, když mě vyzvou, tak rezignuju,“ uvedl ministr financí.
O Babišově slibu případné rezignace v neděli v České televizi hovořil vicepremiér a předseda lidovců Pavel Bělobrádek. „Jsem zvědav na ministra financí, který na koaliční radě řekl, že v případě, že to nebude fungovat, tak za to ručí hlavou,“ poznamenal.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


