Políbíš synovi ruku, nebo ti uříznu hlavu, křičel muslim na lékaře v Německu. Pacient raději utekl oknem

27.07.2016 12:12

Přímo hororovou zkušenost má za sebou čtyřiapadesátiletý lékař Attila Tan. Zkraje tohoto týdne k němu do ordinace v německém městě Troisdorf vtrhli rozlícení tři muslimové a vyhrožovali mu uříznutím hlavy. Bližší informace přináší týdeník Focus.

Políbíš synovi ruku, nebo ti uříznu hlavu, křičel muslim na lékaře v Německu. Pacient raději utekl oknem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Na Letnou za ministerstvo vnitra svolali muslimové modlitbu (arabsky salát). Protestovali tak proti zásahu policie minulý pátek

Anketa

Kdyby stát organizoval kurzy střelby, zúčastnili byste se za poplatek v relaci např. ceny autoškoly?

42%
hlasovalo: 14237 lidí

Německo stíhá v posledních dnech jedna nešťastná událost za druhou a vždy za ni bohužel nesou zodpovědnost muslimští migranti či němečtí muslimové. Po teroristických útocích v Mnichově, Würzburgu, Ansbachu a Reutlingenu málem došlo ke krvavé událostí také v německém městě Troisdorf. Tam se však naštěstí podařilo díky rychle zavolané pomoci podobně tragickému konci zabránit.

Jak informoval chirurg Attila Tan německá média, v pondělí v deset hodin dopoledne do jeho ordinace přišel devatenáctiletý muslim Bonner a stěžoval si na bolest nohy. V polovině července si nohu zlomil, ale patrně zanedbal následnou rekonvalescenci a zranění se nehojilo. „Vysvětlil jsem mu, jaká má provádět cvičení. Ale on mě vůbec neposlouchal a choval se ke mně agresivně,“ líčí šokovaný Tan a dodává, že pacienta doprovázela jeho zahalená přítelkyně.

Celý text ZDE.

Nespokojený pacient podle slov jeho ošetřujícího lékaře poté ve spěchu opustil ordinaci, ale po chvíli se vrátil společně se svým otcem a bratrem. „Pětačtyřicetiletý otec obou mladíků měl v ruce dlouhý nůž a vyhrožoval mi uříznutím hlavy. Přitom křičel Alláhu Akbar a nutil mě, abych se jeho synovi omluvil, klekl na kolena a políbil mu ruku,“ cituje výpověď Tana magazín Focus. V nastalé panice dokonce podle očitých svědků přítomný dvaaosmdesátiletý pacient utekl z čekárny oknem.

Naštěstí pro samotného lékaře stačili dva z jeho kolegů upozornit na celý incident policii a nedošlo tak k nejhoršímu. „Policejní hlídce se podařilo na místě zatknout devatenáctiletého mladíka i jeho přítelkyni. Otec a mladíkův mladší bratr však stihli utéci pryč. Ještě v pondělí večer se však za doprovodu svého právníka dostavili na místní policejní stanici,“ uvádí Focus s tím, že manželka chirurga utrpěla v důsledku prožitého šoku infarkt a je v současné době hospitalizována.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pro

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nebude na jídlo. A pak už se nebude zvonit klíči... Petr Robejšek vydal drsné varování politikům

12:31 Nebude na jídlo. A pak už se nebude zvonit klíči... Petr Robejšek vydal drsné varování politikům

Politolog Petr Robejšek se v komentáři pro deník MF Dnes zamyslel nad tím, proč zemřela levicová pol…