Políbíš synovi ruku, nebo ti uříznu hlavu, křičel muslim na lékaře v Německu. Pacient raději utekl oknem

27.07.2016 12:12

Přímo hororovou zkušenost má za sebou čtyřiapadesátiletý lékař Attila Tan. Zkraje tohoto týdne k němu do ordinace v německém městě Troisdorf vtrhli rozlícení tři muslimové a vyhrožovali mu uříznutím hlavy. Bližší informace přináší týdeník Focus.

Políbíš synovi ruku, nebo ti uříznu hlavu, křičel muslim na lékaře v Německu. Pacient raději utekl oknem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Na Letnou za ministerstvo vnitra svolali muslimové modlitbu (arabsky salát). Protestovali tak proti zásahu policie minulý pátek

Anketa

Kdyby stát organizoval kurzy střelby, zúčastnili byste se za poplatek v relaci např. ceny autoškoly?

42%
hlasovalo: 14265 lidí

Německo stíhá v posledních dnech jedna nešťastná událost za druhou a vždy za ni bohužel nesou zodpovědnost muslimští migranti či němečtí muslimové. Po teroristických útocích v Mnichově, Würzburgu, Ansbachu a Reutlingenu málem došlo ke krvavé událostí také v německém městě Troisdorf. Tam se však naštěstí podařilo díky rychle zavolané pomoci podobně tragickému konci zabránit.

Jak informoval chirurg Attila Tan německá média, v pondělí v deset hodin dopoledne do jeho ordinace přišel devatenáctiletý muslim Bonner a stěžoval si na bolest nohy. V polovině července si nohu zlomil, ale patrně zanedbal následnou rekonvalescenci a zranění se nehojilo. „Vysvětlil jsem mu, jaká má provádět cvičení. Ale on mě vůbec neposlouchal a choval se ke mně agresivně,“ líčí šokovaný Tan a dodává, že pacienta doprovázela jeho zahalená přítelkyně.

Celý text ZDE.

Nespokojený pacient podle slov jeho ošetřujícího lékaře poté ve spěchu opustil ordinaci, ale po chvíli se vrátil společně se svým otcem a bratrem. „Pětačtyřicetiletý otec obou mladíků měl v ruce dlouhý nůž a vyhrožoval mi uříznutím hlavy. Přitom křičel Alláhu Akbar a nutil mě, abych se jeho synovi omluvil, klekl na kolena a políbil mu ruku,“ cituje výpověď Tana magazín Focus. V nastalé panice dokonce podle očitých svědků přítomný dvaaosmdesátiletý pacient utekl z čekárny oknem.

Naštěstí pro samotného lékaře stačili dva z jeho kolegů upozornit na celý incident policii a nedošlo tak k nejhoršímu. „Policejní hlídce se podařilo na místě zatknout devatenáctiletého mladíka i jeho přítelkyni. Otec a mladíkův mladší bratr však stihli utéci pryč. Ještě v pondělí večer se však za doprovodu svého právníka dostavili na místní policejní stanici,“ uvádí Focus s tím, že manželka chirurga utrpěla v důsledku prožitého šoku infarkt a je v současné době hospitalizována.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: pro

Ing. Libor Turek, Ph.D. byl položen dotaz

Vykašlali jste se na živnostníky

To, že nechápete, že spousta OSVČ dělá za minimální mzdu vysvětluje, proč sami sobě platy neustále zvyšujete. Napadlo vás, ale že prostě někdo nemá na výběr, a že je rád i za tu minimální mzdu? A vy nám ještě házíte klacky pod nohy, místo toho, abyste byli rádi, že makáme? To má jakou logiku? Fakt ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Erik Best: Smlouva s USA? Toto je za tím. Mnohem víc

8:41 Erik Best: Smlouva s USA? Toto je za tím. Mnohem víc

MONITORING V pořadu Aby bylo jasno moderátorky Jany Bobošíkové byl hostem politický analytik Erik Be…