Politici známkovali své projevy, ČSSD dostala od Gazdíka pětku

02.11.2011 13:38

Šéfově klubů stran vládní koalice hodnotili obstrukce. Opoziční politici z ČSSD by ve škole od Petra Gazdíka dostali pětku. Gazdík je kritizoval za špatné čtení a neporozumění textu.

Politici známkovali své projevy, ČSSD dostala od Gazdíka pětku
reklama
„Čtecí výkony bych hodnotil jako učitel dostatečně až nedostatečně," hodnotil přísně šéf poslaneckého klubu TOP 09 Petr Gazdík. Opozičním kolegům vyčítal naprosté neporozumění textu. „Ani nevěděli, co předčítají," dodal šéf klubu ODS Zbyněk Stanjura.

Vít Bárta pochválil prezidenta Václava Klause za to, že kritizoval ČSSD s tím, že si „neuvědomuje nynější vážnost ekonomické situace. „Ze strany ČSSD se debata odflákla zásadním způsobem a pak jen z čirého populismu je tu vedena naprosto povrchní, s tématy nijak nesouvisející přednášková činnost poslanců ČSSD. To není snaha o dialog, ale jen a jen o obstrukce. Vážím si otevřenosti a síly pana prezidenta, že dokázal touto debatou opovrhnout," uvedl Bárta pro iDNES.cz.

Čtěte více:

Sobotka: Obstrukce je zcela legitimní. Ničivé vládní reformy musí být zablokovány 

Rekordmani ve filibusteringu aneb technika obstrukce 

Klausovi vadí obstrukce ČSSD ve sněmovně 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor:
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Hamáček zalapá po dechu…“ Přinášíme zprávy z politického podsvětí o dění uvnitř socdem. Prachy, vliv, prachy a zase prachy. Tohle se líbit nebude

4:43 „Hamáček zalapá po dechu…“ Přinášíme zprávy z politického podsvětí o dění uvnitř socdem. Prachy, vliv, prachy a zase prachy. Tohle se líbit nebude

Stačilo pár slov senátora Lásky, aby se věci daly do pohybu. Šlo o jediné: senátor se opřel do minis…