Političku od Wilderse prý krutě mučili a znásilňovali muslimové. Nyní spáchala sebevraždu

15.08.2018 12:50

Nizozemsko je otřeseno případem paní Willie Dilleové, političky z Wildersovy Strany pro svobodu, která nejprve veřejně přiznala, že se stala obětí skupinového znásilnění muslimy, a poté spáchala sebevraždu.

Političku od Wilderse prý krutě mučili a znásilňovali muslimové. Nyní spáchala sebevraždu
Foto: Mwl.nl
Popisek: Kontroverzní nizozemský politik Geert Wilders

Ačkoli jindy se novináři předhánějí, aby informovali o smrti politika, v případě Willie Dilleové liberální mainstreamová média mlčí. Zprávu o její sebevraždě přinesla pouze americká zpravodajská televize Fox News, server Breitbart News, britský bulvár Daily Mail a dále již jen lokální média s menším dosahem. Třiapadesátiletá žena přitom působila dva roky v nizozemském parlamentu a v poslední době zasedala v zastupitelstvu města Haag.

 

Ve svém více než tříminutovém videu viditelně deprimovaná žena prozradila, že byla loni v březnu unesena skupinou Maročanů, kteří ji znásilnili a krutě zbili. Podle svých slov byla hlavním důvodem tohoto incidentu její politická kariéra a kritické postoje k islámu. „Na konci toho všeho na mě křičeli, jestli už konečně respektuji islám a Alláha,“ uvedla žena s tím, že také zmínili jméno Arnaud, což je její kolega, zastupitel za strany Jednota.

Celý text v angličtině je ZDE.

Devětačtyřicetiletý Arnaud Van Doorn přestoupil na islám a právě jeho ve zveřejněném videu politička těsně před svojí smrtí obviňuje ze zorganizování hrůzného únosu. Samotný Van Doorn jakékoli zapojení do únosu odmítá a nechal se slyšet, že se bude snažit své jméno očistit právní cestou. Vedle Van Doorna obviňuje Dilleová také starostka Haagu Pauline Krikkeovou a policii. A to proto, že údajně nic neudělali na její ochranu.

Jak sama tvrdí, i po únosu a znásilnění se pravidelně stávala terčem slovních útoků. „Dva Maročané mně mimo jiné vyhrožovali, že mi podříznou krk. Jednou se mnou dokonce bylo i dítě,“ stěžovala si politička s tím, že už takový život nemůže dále snášet. „Omlouvám se své rodině, ale já už takto dál nemohu,“ říká v závěru videa třiapadesátiletá Willie Dilleová. O několik hodin později byla ve svém bytě nalezena mrtvá.

Policie konstatovala, že spáchala sebevraždu, ale odmítá jakékoli své pochybení. „Nabídli jsme paní Dilleové pomoc s tím, že však musí vznést formální stížnost a pomoci nám s důkazy. K ničemu takovému však nedošlo a ani jsme od ní nedostali žádné konkrétní informace, díky nimž bychom mohli zahájit vyšetřování,“ cituje Fox News mluvčí policie Hilde Vijverbergovou.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pro

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šíření koronaviru se zrychluje, hlásí Čína. Děsivé VIDEO z ohniska. Lidé se kácí na ulicích. Máme se bát i my? Podívejte se sami

15:34 Šíření koronaviru se zrychluje, hlásí Čína. Děsivé VIDEO z ohniska. Lidé se kácí na ulicích. Máme se bát i my? Podívejte se sami

Koronavirus v Číně zahubil už 41 lidí a bohužel se šíří po kontinentech. Nakažené občany hlásí vlády…