Pomoc podnikatelům? Velké řeči a v praxi nic, říká místopředseda TOP 09, muž z praxe

02.03.2021 8:08

Místopředseda TOP 09 Lukáš Otys, který v Praze už dekádu provozuje vyhlášenou cukrárnu Saint Tropez, se rozepsal o tom, jak coby malý podnikatel na vlastní kůži pociťuje obrovské rozdíly mezi vládními sliby a tvrdou realitou.

Pomoc podnikatelům? Velké řeči a v praxi nic, říká místopředseda TOP 09, muž z praxe
Foto: TOP 09
Popisek: Lukáš Otys, místopředseda TOP 09
reklama

Výkonný výbor TOP 09 schválil kandidáty pro volby do Poslanecké sněmovny. „Lídrem TOP 09 v Karlovarském kraji se stal právě místopředseda TOP 09 Lukáš Otys, který si jako podnikatel uvědomuje, že v letošních volbách půjde o budoucnost nás všech. „Vláda naši zemi dokonale rozvrátila a decimuje absolutním nezvládnutím pandemie,“ konstatuje.

Anketa

Nechali byste si píchnout vakcínu Sputnik V? (Ptáme se od 2.3.2021)

89%
11%
hlasovalo: 30145 lidí

„Jako malý podnikatel totiž na vlastní kůži pociťuji obrovské rozdíly mezi vládními sliby a tvrdou realitou,“ pokračuje spolumajitel známé pražské cukrárny. „Kabinet na svých tiskových konferencích vždy představuje ‚bombastickou‘ pomoc živnostníkům a podnikatelům, která má se skutečnými činy společného jen pramálo,“ dodává lídr TOP 09.

Původní text ZDE.

Otys se během krize aktivně zapojoval do příprav krokuů v boji proti šíření koronaviru. Spolupodílel se na ekonomických opatřeních a doporučeních vládě. Je také členem expertního AntiCovid týmu, složeného z odborníků koalice SPOLU (ODS, KDU-ČSL, TOP 09). „Náš AntiCovid tým každý týden předkládá vládě doporučení z oblasti zdravotnické péče, školství, ekonomiky i podpory podnikatelů, což je má parketa,“ dodává.

Navzdory tomu, že AntiCovid tým vládu donutil některá doporučení realizovat, stejně podle Otyse v jejím jednání převažuje diletantství, které budeme napravovat několik dalších let. „Čeká nás sice hodně práce, ale jsem odhodlán za živnostníky, malé, střední podnikatele a narovnání podnikatelského prostředí bojovat do posledního dechu,“ dodává odhodlaně Otys závěrem.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: nab

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Volný krocen policií. Držel se regálu. Pak s dítětem v autě. To bude mít dohru

17:25 Volný krocen policií. Držel se regálu. Pak s dítětem v autě. To bude mít dohru

Policisté se pokusili zadržet poslance Lubomíra Volného (Jednotní, zvolen za SPD) za porušování vlád…