Pompeo v Praze: O tomto nebyla ani čárka. Měli byste vědět

11.08.2020 11:09 | Zprávy
autor: mp

Šéf americké diplomacie je na návštěvě České republiky a ze sousedního Německa se ozval projev nespokojenosti. Zde je důvod.

Pompeo v Praze: O tomto nebyla ani čárka. Měli byste vědět
Foto: reprofoto: video ze stránek SPD
Popisek: Heiko Maas.

Americký ministr zahraničí Mike Pompeo vyrazil na návštěvu střední Evropy. V České republice absolvuje setkání s ministrem zahraničí ČR Tomášem Petříčkem (ČSSD) nebo s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Projednají spolu např. otázky bezpečnosti či vztah k Číně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Co by měla podle vás EU udělat?

Myslím v reakci na válku na Ukrajině? Jak by měla přistoupit k Rusku, která válku rozpoutalo a k pomoci napadené Ukrajině? Děkuji za odpověď. Bartošová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zeman promluvil… A naštval

17:30 Zeman promluvil… A naštval

Exprezident Miloš Zeman pronesl vánoční poselství. Zkritizoval vládu Petra Fialy (ODS) za amatérismu…