Poslanci budou schvalovat zavedení otcovské dovolené

24.02.2017 6:00 | Zprávy

Poslanci dnes budou schvalovat zavedení otcovské dovolené. Do závěrečného kola by měli posunout změny ve vzdělávání zdravotních sester, píše ČTK.

Poslanci budou schvalovat zavedení otcovské dovolené
Foto: Hans Štembera
Popisek: Na programu sněmovny byla například novela zákona o vinohradnictví a vinařství nebo o pravidlech rozpočtové odpovědnosti

V úvodním kole by mohli členové dolní parlamentní komory debatovat o sporném rozšíření oprávnění České obchodní inspekce a zvyšování plateb do zdravotnictví za takzvané státní pojištěnce, tedy například důchodce, děti a nezaměstnané.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Vylučujeme spolupráci s ANO, SPD a extremisty

A s ODS, kterou po vašem odchodu z vlády a vůbec po tom, jak se k vám Fiala zachoval spolupráci nevylučujete? Je teda pravda, že jste ODS kritizovali už kdysi a pak jste se s ní spřáhli, tak já nevím, jak vám rozumět?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Důchodci, přidali jsme vám víc než Babiš“. Viděli jsme, co Jurečka a další slibují na Moravě

22:00 „Důchodci, přidali jsme vám víc než Babiš“. Viděli jsme, co Jurečka a další slibují na Moravě

Marian Jurečka z plakátů v Olomouckém kraji tvrdí důchodcům, že jim přidal víc než Babiš. Vydali jsm…