Poslanec honí prase. Málem přitom upadl

18.04.2016 13:21 | Zprávy

Europoslanec Tomáš Zdechovský se přidal k populární vlně, která se opět objevuje mezi českými politiky. Šel totiž chytat prasata do chlívku. Po Andreji Babišovi, který nedávno vozil hnůj, a Marianu Jurečkovi, který zase jezdil kombajnem a traktorem, je Zdechovský další politik, který se vyjevil jako milovník přírody, venkova a zemědělství.

Poslanec honí prase. Málem přitom upadl
Foto: Archiv TZ
Popisek: Europoslanec Tomáš Zdechovský

Tomáš Zdechovský na svém facebooku uveřejnil video z neděle, jak běhá po chlévě a chytá selátko. „Věřte tomu, nebo ne, ale to moje prasátko, je ze všech prasátek nejkrásnější,“ napsal pod video europoslanec.

Pod videem se následně rozjela diskuze, jejíž účastníci byli ze Zdechovského aktivit nadšení a někteří mu radili, na co si u takového prasete dát pozor. „Nebojte, jsem z vesnice,“ ubezpečoval je Zdechovský.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: spa

Ing. Libor Turek, Ph.D. byl položen dotaz

Pokud zůstanete u moci

Můžete zaručit, že nebudete jakkoliv usilovat o přijetí Eura? Z toho vaše průzkumu se obávám, že už jste se podvolili snahám vašich koaličních partnerů Euro přijmout a čím dál víc se stává probruselskou stranou místo toho, jak jste se k politice EU stavili dřív – což mi bylo mnohem sympatičtější

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Fialova pomsta.“ SPOLU ukázalo program. A je zle

17:15 „Fialova pomsta.“ SPOLU ukázalo program. A je zle

Koalice SPOLU ve středu zveřejnila předvolební program s názvem „Svoboda a prosperita, i pro budoucí…