Potápět uprchlíky přímo na moři, udeřil muž, se kterým se srazil Jiří Paroubek

2. 7. 2015 13:26

Národní socialista Karel Janko, jenž se důrazně přel s Jiřím Paroubkem, napsal pár slov k muslimským uprchlíkům mířícím do Evropy. EU by se podle jeho názoru měla všemožně snažit přílivu uprchlíků zabránit a „nestrkat rypák“, kam není třeba. „Proč nepotápíme lodě?“ ptá se mimo jiné. Naše armáda by měla chránit hranice státu před imigranty a ti, kteří tu už jsou, by měli třikrát denně konzumovat knedlo vepřo zelo.

Potápět uprchlíky přímo na moři, udeřil muž, se kterým se srazil Jiří Paroubek
Foto: repro foto Youtube
Popisek: Uprchlíci, ilustrační foto
reklama

Téma imigrace budí v české společnosti vášně. Svědčí o tom mimo jiné i to, že se k tématu vyjadřuje čím dál více lidí. Mezi nimi je i pan Karel Janko, muž který vedl v roce 2011 ostrý spor o směřování České strany národně sociální založené, či možná spíše znovu obnovené v roce 2005. Připomeňme, že Janko tuto stranu zakládal a vedl , dokud se ji Jiří Paroubek nepokusil sloučit se svou NS-LEV 21. Tím měla původně ČSNS 2005 zaniknout. Takto aspoň celou situaci popisoval sám Janko, jenž přirovnával expremiéra ke Klementu Gottwaldovi. Jeden prý zničil sociální demokraty jejich propojením s komunisty, druhý se pokusil zničit Jankovu stranu.

Muslimové prý neznají vděk, jen nás převálcují

Pan Karel Janko má ovšem co říci i dnes, a to právě k tématu uprchlické vlny mířící do Evropy. „Evropě hrozí smrtelné nebezpečí. Rozklad sociálního systému, ekonomiky i morálky v souvislosti s pronikáním islamistických imigrantů do Evropy a řada dalších problémů s tím spojených,“ varuje. Klade si proto otázku, proč vlastně Italové uprchlíky tahají z moře, proč je neposadí zpět na jejich čluny a neodtáhnou je zpět k africkým břehům. „Proč je nepotápějí?“ ptá se přímo.

Následně vysvětluje, proč zastává tak nekompromisní postoj. Bojí se totiž toho, že se jednoho dne Evropané ztratí na vlastním kontinentu, muslimové ho při vysoké porodnosti ovládnou. Pokud se jim dnes pokoušíme pomáhat, prý se se zlou potážeme. „Je třeba si v plné míře uvědomit, že tito lidé mají jinou mentalitu, jiné vzdělání, jinou morálku a to, co jsem se dozvěděl již za mých studií na koleji – nemají vrozený pocit vděku. Ten u nich neexistuje!“ udeřil. Z toho důvodu prý nesmíme v naší zemi přijmout žádné muslimské uprchlíky.

Sluší se dodat, že ČSNS se hlásí k prvorepublikové České straně národně socialistické, jejímiž členy byli komunisty popravená Milada Horáková nebo druhý československý prezident Edvard Beneš. Ten byl nucen během druhé světové války žádat o pomoc Velkou Británii, kde také vedl exilovou vládu. Britové mu to umožnili a Edvard Beneš se mohl v roce 1945 vrátit do osvobozené vlasti.

Janko pokračuje: Třikrát denně knedlo vepřo zelo a rypák EU

Pokud už by se sem nějací pokoušeli dostat, měla by je zastavit naše armáda. Ta je ale podle Janka v podstatě zlikvidovaná. Její zbytky jsme podle jeho názoru poslali do Afghánistánu, kde nás před uprchlíky rozhodně neochrání. Pro ty muslimy, kteří už u nás jsou, má Janko jiný plán. Těm , co již jsou tady bych dával třikrát denně vepřo knedlo zelo!" konstatoval dále.

Celý text najdete zde

Nakonec se politik zmiňuje i o EU, ta podle jeho názoru dělá velikou chybu v tom, když nám vnucuje uprchlické kvóty. před uprchlíky je podle Janka zkrátka třeba se bránit. Místo toho ale EU řeší malichernosti. "Strká rypáky do čeho nemá a hrabe se v detailech - viz pomazánkové máslo, rum, slepičí klece? Atd. A nejnověji i počty imigrantů. Takovou unii- zbyrokratizovanou, zkostnatělou, ovládanou monopoly a lobbisty, takovou nepotřebujeme!" uzavírá.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Itálie nám vyhlásí válku? Máte to písemně?“ A velvyslanec odešel. ČSSR 80. let: Perly z politiky

18:39 „Itálie nám vyhlásí válku? Máte to písemně?“ A velvyslanec odešel. ČSSR 80. let: Perly z politiky

VZPOMÍNKY A PERLY Někdy to působí dojmem, že před rokem 1989 se v české, tehdy československé politi…