Potvrzeno: Bývalý zástupce Radka Johna nejspíš posílí Andreje Babiše

7. 7. 2014 9:23

ParlamentníListy.cz jako první informovaly o údajném spojení bývalého místopředsedy Věcí veřejných pro boj s korupcí Tomáše Jarolíma s hnutím ANO. Jde o to, že má v podzimních komunálních volbách hájit barvy Babišova hnutí v Teplicích. Nyní Jarolím na svém profilu na ParlamentníchListech.cz odpovídal na přímou otázku čtenáře, zda tomu tak skutečně je. A výsledek? „Mám být na kandidátce ANO v Teplicích,“ napsal.

Potvrzeno: Bývalý zástupce Radka Johna nejspíš posílí Andreje Babiše
Foto: tan
Popisek: Tomáš Jarolím
reklama

Oficiální potvrzení Jarolímovy kandidatury za hnutí ANO zatím chybí. Kandidátní listiny budou schváleny až v polovině července. On sám čtenáři ParlamentníchListů.cz sice odpověděl, že to není jisté, ale svůj zájem potvrdil. „Mám být na kandidátce ANO v Teplicích. Celý proces ale ještě není u konce. Bylo to po vzájemném oslovení s předsedou teplické organizace a jde o ideologickou spolupráci, kdy máme stejný pohled na chod a spravování města,“ napsal.

Otázka s odpovědí ZDE.

Podle svých vlastních slov měl několik možností, jak pokračovat ve své práci. „Vzhledem k tomu, že jsem hledal možnost, jak se spojit s někým, kdo bude v Teplicích kandidátku stavět (měl jsem několik možností), toto spojení mi přišlo nejpřirozenější. Rád bych pokračoval v započaté práci aktivisty a zastupitele. Popravdě, i pokud bych nekandidoval a neucházel se o post zastupitele, pak budu dál pokračovat v práci v našem občanském sdružení, které se zabývá i chodem města a prostředím života v něm,“ uvedl na vysvětlenou.

Tomáš Jarolím

  • BPP
  • Všude samý názor a intelekt. Chtělo by to moudrost a odvahu

Jde mi o ANO v Teplicích

Tady se nabízí další otázka: Proč právě hnutí ANO Andreje Babiše? Tu položil další ze čtenářů a zajímalo ho, jak hodnotí svou spolupráci s VV. „Nechci, a ani nemám potřebu vracet se k minulému spojení, ale ani vynášet soudy a nebo názory na budoucnost. Popravdě komunální politika není o ideologii, ale o práci. Můj odchod z VV byl poznamenán nejen názorovým rozkolem s vedením VV, ale i s krajskou a teplickou organizací a proto není na co navazovat. Podotýkám, že na všech úrovních to byl pouze rozchod v postojích a názorech a nikoliv ve zlém,“ vysvětluje Jarolím.

Otázka s odpovědí ZDE.

„Současné společenství lidí v ANO v Teplicích mne zaujalo natolik, že mi stojí zato spolupracovat. Mladí lidé se zdravým názorem a chutí pracovat. To mne zajímá. Podotýkám, že je to můj názor na ANO v Teplicích a nikoliv na vrcholové vedení a představitele ANO,“ upřesnil své postoje kandidát ANO v Teplicích.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: dkr
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Včera jsem byl v restauraci. Vedle Piráti, další stůl okamurovci, socani, černoprd*lníci... A v rohu sám Babiš. Štěpánek zveřejnil ohromující FOTO

12:35 Včera jsem byl v restauraci. Vedle Piráti, další stůl okamurovci, socani, černoprd*lníci... A v rohu sám Babiš. Štěpánek zveřejnil ohromující FOTO

Hudebník a člen Trikolóry Petr Štěpánek se pracovně vypravil do prostor Poslanecké sněmovny, aby s h…