Na vánočních trzích na Staroměstském náměstí bude možné 23. prosince mezi 11:00 a 13:00 ochutnat kromě rybí polévky podle speciálního receptu s koňakem i houbového kubu. Jídlo by s primátorem Hřibem měl servírovat předseda klubu Pirátů Ivan Bartoš a zástupci pražské radnice. Vánoční pohádka se na místě bude hrát od 16:00, další program je připraven až do večera. Polévka se tu bude rozlévat také na Štědrý den, připraveno je 2000 porcí.
V Letňanech budou 23. prosince rozlévat od 16:00 u Penny Marketu 400 porcí rybí polévky a 400 porcí boršče. Akce se zúčastní představitelé místní radnice v čele se starostou Zdeňkem Kučerou (ANO).

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: čtk
AI
Umělá inteligence je na jednu stranu dobrá věc, ale nemyslíte, že je i dost nebezpečná? Řeší někdo, jak zabránit tomu, aby o nás neshromažďovala zejména osobní data, která pak půjde zneužít? Děkuji za odpověď. Klára
Další články z rubriky

10:00 Putina odboural vtipem a odpůrci vypění. Úplně nahý Jarek Nohavica
Spokojený a oblíbený umělec, který na výtky ohledně medaile od Vladimira Putina odpovídá vtipem. Ale…
- 8:05 Přirovnání Ukrajiny k Československu roku 1938 dopadlo velmi zle
- 7:20 Lidé už nechtějí Ukrajinu. Polské vedení má obavy
- 4:44 Zklamaný Petr Kramný bojuje dál. Řekl nám o své další naději
- 20:46 Vykulené oči Rakušana. Zeman ťal do živého
- 20:23 Petr Hampl: Vražda Charlieho Kirka jako důsledek nepoměru sil