Prasárna! Hubuje Jakub Janda komunisty kvůli výročí Majdanu

21. 2. 2019 13:04

Neskutečná prasárna komunistů! Už ani ruku by jim nikdo neměl podat! Analytik Jakub Janda se pořádně naštval na české komunisty.

Prasárna! Hubuje Jakub Janda komunisty kvůli výročí Majdanu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jakub Janda, aktivista z lobbistického spolku Evropské hodnoty

Analytik think-tanku Evropské hodnoty se rozpálil takřka doběla nad hrou, kterou rozehrávají komunisté ještě pět let po Majdanu, kde došlo k obratu Ukrajiny směrem k Západu. Ukrajinští vojáci bojuji proti ruským vojákům pohybujícím se po ukrajinském území. Janda považuje ukrajinské vojáky za hrdiny dnešní doby.

Nenechává proto nit suchou na českých komunistech, kteří stávající ukrajinské vedení vytrvale kritizují. Analytik má za to, že tím slouží Moskvě a v podstatě tak zrazují i svou vlastní republiku.

„Jak dlouhodobě víme, komunisté vlastizrádně slouží Moskvě už od svého založení v roce 1921. Mění se jen forma jakou to dělají, ale ani se za to nestydí. Jsou prodlouženou rukou nepřítele naší suverenity,“ napsal Janda na sociální síti facebook.    

„Komunisté si dokonce zařídili e-mailovou adresu, která působí jako kdyby šlo o oficiální e-mail ukrajinské ambasády a vytvořili tak dojem, že jde o oficiální ukrajinskou akci. To je neskutečná prasárna. Komunistům by nikdo neměl už ani podat ruku, když se chovají takhle podle,“ pokračoval Janda v kanonádě.

Zmíněný e-mail neopomněl přiložit. Na tiskovou konferenci o situaci na Ukrajině pět let po Majdanu zve zájemce komunistický europoslanec Jaromír Kohlíček, ale informace o tiskové konferenci přicházejí z e-mailu, který se tváří jako e-mail ukrajinské ambasády v Česku. Pozvánka totiž přichází z e-mailu „emb.cz.mfa.gov.ua@post.cz“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ovčáček vytočený doběla. Nemocný Zeman cílem drsného vtipu - ze strany nemocnice

19:52 Ovčáček vytočený doběla. Nemocný Zeman cílem drsného vtipu - ze strany nemocnice

Nemocnice v Šumperku v nadsázce zveřejnila twitterový příspěvek, v němž nabízela možnost krátkého „r…