Prase a hovado, napsal o Janu Petránkovi redaktor Britských listů

05.01.2017 14:02 | Zprávy
autor: Radim Panenka

Publicista Daniel Veselý, píšící pro Britské listy, se veřejně navezl do novináře Jana Petránka poté, co s ním ParlamentníListy.cz vydaly rozhovor. Veselý na sociální síti označil pětaosmdesátiletého novináře za „hovado“ a „nechutný prase“. Od většiny dalších uživatelů to však v diskusi ostře schytal.

Prase a hovado, napsal o Janu Petránkovi redaktor Britských listů
Foto: Repro foto Debatní klub
Popisek: Daniel Veselý v Debatním klubu

Jan Petránek, který je označován za legendu české žurnalistiky, v komentáři pro ParlamentníListy.cz v úterý hovořil o tom, že během migrační krize selhalo NATO, když nezasáhlo na obranu hranic evropských států.

Daniela Veselého to naštvalo natolik, že se pustil do ostře vulgárního komentáře vůči legandárnímu novináři Petránkovi, který v branži působí už padesát let, byl disidentem, signatářem Charty 77 a v roce 2015 za svoji celoživotní činnost obržel od prezidenta republiky medaili Za zásluhy.

Redaktor Britských listů na svém facebookovém profilu napsal, že si Petránek stýská, že proti ‚muslimské invazi‘ mělo být nasazeno NATO. „Hovado,“ poznamenal k tomu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bitcoinová kauza

Jak si vlastně celou tu bitcoinovou kauzu vysvětlujete? Kdo vše z ní měl podle vás prospěch?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Přišel, odešel, nikdo se kvůli tomu nevěšel.“ I VIDEO kvůli Pavlově návštěvě vzniklo

15:38 „Přišel, odešel, nikdo se kvůli tomu nevěšel.“ I VIDEO kvůli Pavlově návštěvě vzniklo

Prezident Petr Pavel přišel na jednání vlády na Úřadu vlády. Ale dlouho se nezdržel a odpověď na to,…