Pražský den v Londýně s kapelou tělesně postižených

18.07.2012 14:02

V rámci akce Czech Open, která probíhá od počátku roku v Londýně, a na jejíž realizaci se hlavní město Praha podílí, vystoupí pražský soubor The Tap Tap - kapela tělesně postižených studentů a absolventů škol pražského Jedličkova ústavu. Mimo jiné předvede i anglickou verzi ústřední písně souboru „Konec světa – zrušeno“. Koncert se uskuteční v sobotu 21. 7. 2012 od 18:30 v prestižním sále Jerwood Hall.

Pražský den v Londýně s kapelou tělesně postižených
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bohuslav Svoboda, primátor hlavního města Prahy

Záštitu nad koncertem převzal velvyslanec České republiky ve Spojeném království Velké Británie a Severního Irska Michael Žantovský, který uvedl: „Je mi potěšením přivítat na zájezdu ve Velké Británii skupinu The Tap Tap, jedinečné hudební těleso, které spojuje vysokou uměleckou kvalitu s obecně prospěšnou činností. The Tap Tap jsou skvělými reprezentanty české kultury i české společnosti.“

The Tap Tap je kapela tělesně postižených studentů a absolventů škol pražského Jedličkova ústavu, kterou v roce 1998 založil a dodnes vede Šimon Ornest. The Tap Tap pravidelně vystupují na velkých i menších českých festivalech, soukromých oslavách i firemních večírcích a díky spolupráci s Českými centry stále častěji vyráží i do zahraničí.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: tan

Ing. Jan Bauer byl položen dotaz

Děláte dost?

Nejdříve vás odcituji: „Vláda schválila celou řadu cílených opatření v hodnotě dosahující sté miliardy. Ať už se jedná o jednorázovou podporu rodin, navýšení důchodů v lednu a červnu nebo snížení spotřební daně“. Není ale navýšení důchodů dáno ze zákona? A druhá věc, myslíte, že dočasné snížené spot...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Furt nemá čas. No tak se nemůžete divit, že si to musíme vynutit.“ Varování pro Fialu, možná poslední

21:45 „Furt nemá čas. No tak se nemůžete divit, že si to musíme vynutit.“ Varování pro Fialu, možná poslední

Vláda a odbory se dnes na zvyšování platů ve veřejné sféře nedohodly kvůli inflaci. Ve vyjednávání c…