Před kongresem ODS jsem se setkal s Rittigem, přiznal Kuba

16.08.2013 21:44 | Zprávy
autor: nem, čtk

Úřadující předseda občanských demokratů Martin Kuba se před kongresem strany loni v listopadu setkal s lobbistou Ivo Rittigem. Mapoval prý situaci ve straně. Kuba to dnes oznámil ČTK v tiskové zprávě. Podle České televize (ČT) údajně obsahuje tuto informaci policejní spis k případu tří bývalých poslanců ODS.

Před kongresem ODS jsem se setkal s Rittigem, přiznal Kuba
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Kuba

"Nikdy jsem nezastíral, že jsem se v rámci mapování předkongresové situace potkal i s lidmi, kteří jsou označováni jako takzvaní zákulisní hráči, tedy i s Ivo Rittigem. Nemám zapotřebí hrát pokryteckou hru jako mnozí jiní politici, že jsem se s těmito lidmi nikdy neviděl," uvedl Kuba. Doplnil, že pro něj bylo důležité dokázat si před kongresem porovnat reálné informace z regionů s informacemi, které se v médiích a v zákulisí vždy před každým kongresem šíří.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Kmotři

Jak je podle vás možné, že tu vládnou stále kmotři, jak sama tvrdíte? Co je podle vás špatně? Nemyslím fakt, že vládnou, ale jak je to možné? Nejde tomu zabránit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přegenerálováno. Vyšší důstojníci z osmdesátek by tu flákárnu zvládli. Fidler doporučuje Trumpovo řešení

18:15 Přegenerálováno. Vyšší důstojníci z osmdesátek by tu flákárnu zvládli. Fidler doporučuje Trumpovo řešení

HISTORIE BEZ HYSTERIE „Tady prostě za normálních podmínek funkci pro generála nenajdete. Maximálně p…