Předák Patriotů nad fotkou mrtvého syrského chlapce: Je to odporná všivárna. Přestaňte nás citově vydírat!

03.09.2015 19:32

Předseda strany Patrioti Jiří Vítek se dnes na svém blogu vyjádřil ke kauze, která obletěla celý svět. Je podle něj naprosto nepřijatelné, aby někdo využíval fotku malého chlapce k propagaci vlastních zájmů. A neziskovky označil za hyeny.

Předák Patriotů nad fotkou mrtvého syrského chlapce: Je to odporná všivárna. Přestaňte nás citově vydírat!
Foto: Archiv J. Vítka
Popisek: Jiří Vítek

„Smrt vlastního dítěte je strašná, kdo to nezažil, nikdy se nemůže vžít ani promilem do té bolesti,“ píše Vítek a přiznává, že on tu bolest zná, jelikož i jeho syn zemřel. A tuto informaci přiznal jen proto, že mu přijde naprosto zvrácené, že někdo zveřejnil fotografii Aylana Kurdiho, tříletého chlapce, který nepřežil cestu lodí z Turecka na řecký ostrov Kos. Označil to za „odpornou všivárnu“ a nejhorší na tom však je, že fotografii někdo používá „k ovlivňování veřejného mínění“.

Podle Vítka totiž problém imigrace vznikl kvůli tomu, „jaké blbce si dokážou občané zvolit“. Vyjadřuje se proti přijímání ekonomických migrantů a věří, že Německo svojí změnou rétoriky a otevřením hranic pro syrské uprchlíky také sejde.

Celý text zde

Obecně považuje politickou reprezentaci Evropské unie za naprosto neschopné „perverzní demagogy a úchylné sociální inženýry s pocitem morální nadřazenosti a falešného mesiášství“. Jediným opravdovým řešením současné krize by podle něj bylo, kdyby si politici „posypali hlavu popelem“ a podpořili režim syrského prezidenta Bašára Asada. A následně vymítili radikální islám.

Obama a Sarkozy jsou podle něj „všiváci“, jež se jen předháněli v tom, kdo ve finále napáchá větší škody, a „kteří nás chtějí dnes přes fotografii mrtvého chlapce donutit vzít vinu na sebe“. Nejhorší jsou však podle Vítka neziskovky, „kterým jde jen o imiGRANTY“. To jsou obyčejné hyeny a paraziti.

„Přestaňte nás vydírat!!! Váš čas končí a udělám pro to vše v rámci slušného souboje, však bez lítosti, ale se ctí,“ uzavírá Vítek svůj příspěvek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: spa

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

To si strčte za klobouk, vy svatouškové, vypálil poslanec Klaus na Kalouska a spol.

8:56 To si strčte za klobouk, vy svatouškové, vypálil poslanec Klaus na Kalouska a spol.

Mezi poslanci Václavem Klausem mladším (ODS) a Miroslavem Kalouskem to zase jednou jiskří. Kalousek …