Předsedou KDU-ČSL byl znovu zvolen Pavel Bělobrádek. Nad Čunkem drtivě zvítězil

27.05.2017 16:55 | Zprávy
autor: mp

Předsedou KDU-ČSL bude i další dva roky Pavel Bělobrádek. Vicepremiér a úřadující předseda strany dnes na lidoveckém sjezdu v Praze porazil zlínského hejtmana Jiřího Čunka. Pro Bělobrádka hlasovalo 227 delegátů z 276 přítomných, získal tak 84 procent hlasů.

Předsedou KDU-ČSL byl znovu zvolen Pavel Bělobrádek. Nad Čunkem drtivě zvítězil
Foto: Jan Štěpán
Popisek: Pavel Bělobrádek při besedě

„Udělám maximum toho, co je v mých silách a je v mých schopnostech, a někdy i víc, abychom byli úspěšní a aby KDU-ČSL dobře prosperovala. Protože bude-li dobře prosperovat KDU-ČSL a bude úspěšná, bude to ve prospěch všech obyvatel České republiky,“ řekl Bělobrádek po volbě. Poděkoval také Čunkovi, díky jeho kandidatuře nebyla podle Bělobrádka volba nudná.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Derby

Mně přijde, že to, co se odehrálo na derby se děje jen ve fotbale. Proč je otázka. Ptám se i na váš návrh řešení? Máte ho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šejna zpovídal chvilkaře. U otázky na ČT ho chytil do pasti

18:50 Šejna zpovídal chvilkaře. U otázky na ČT ho chytil do pasti

Mladý pravicový aktivista Adam Šejna z Restartu Česko debatoval s příznivci spoku Milion chvilek pro…