Premiér Sobotka v Dallasu uctí památku zastřeleného prezidenta USA Kennedyho

20.11.2014 7:09 | Zprávy

Bohuslav Sobotka dnes v americkém Dallasu vzpomene památky bývalého prezidenta Spojených států Johna Fitzgeralda Kennedyho, který byl v tomto texaském městě zastřelen. V poslední den své čtyřdenní návštěvy USA český premiér také slavnostně zahájí stavbu nové tělocvičny Sokola v texaském Westu a sejde se s texaským guvernérem Rickem Perrym.

Premiér Sobotka v Dallasu uctí památku zastřeleného prezidenta USA Kennedyho
Foto: 123RF.com
Popisek: Americký Kongres

Sobotka odpoledne místního času položí kytici k památnému místu Grassy Knoll, kde se 22. listopadu 1963 odehrál atentát na prezidenta Kennedyho. Navštíví také muzeum v budově, z níž atentátník Lee Harvey Oswald amerického prezidenta zastřelil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam, čtk

Referendum

Dobrý den pane Havlíčku!! Proč si myslíte, že se nemohou obyčejní lidé sami rozhodnout v referendu o směřování ČR ? Petr Vondrák

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Stavitel Fiala? Právník Kolman se podíval, jak je to s novými dálnicemi

18:58 Stavitel Fiala? Právník Kolman se podíval, jak je to s novými dálnicemi

222 kilometrů nových dálnic. Takové pěkné číslo uvádějí premiér Fiala a politici ODS. Právník a vyso…