Prezident Zeman přijede na třetí oficiální návštěvu Zlínského kraje

14.10.2015 6:14

Prezident Miloš Zeman přijede dnes na svou třetí oficiální návštěvu Zlínského kraje, kde předloni cesty po českých a moravských krajích zahajoval. Prezidenta a jeho manželku Ivanu Zemanovou přivítá v 10:30 hejtman Stanislav Mišák (ČSSD). Ve vedení Zlínského kraje je jako v jednom ze dvou regionů země Strana práv občanů, jejímž je prezident čestným předsedou.

Prezident Zeman přijede na třetí oficiální návštěvu Zlínského kraje
Foto: Hans Štembera
Popisek: V Italském kulturním institutu byla představena kniha o Jiřím Pelikánovi. Akce se zúčastnil i Miloš Zeman
reklama

Stejně jako při obou předešlých návštěvách regionu Zemana čekají setkání s občany i návštěvy firem. Program zahájí dnes v 11:00 v sídle krajského úřadu setkáním s krajskými zastupiteli a starosty. Po obědě pojede do zlínské firmy Kovárna Viva a dnešní program zakončí setkáním s občany Zdounek a okolních obcí na Kroměřížsku. Začne v 16:25 na prostranství před zdouneckým kulturním domem.

Ve čtvrtek si Zeman prohlédne areál muničních skladů ve Vrběticích, kde před rokem vybuchly dva sklady. Setká se zde s představiteli integrovaného záchranného systému i s vojáky. Poté se přesune na setkání s občany do Slavičína a do Rožnova pod Radhoštěm. V pátek prezident navštíví Řeznictví a uzenářství Matula v Lechoticích na Kroměřížsku a svou letošní návštěvu regionu zakončí setkáním s občany v Holešově.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vam, čtk
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

21:55 Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

Na lidi, kteří nedodržují vládní opatření v boji proti koronaviru, apeluje na instagramu bývalá mode…