Prezident dealer. Takový jelito na Hradě ještě nesedělo. Hovoří Pavel Kosatík

11.01.2019 22:27

Historik Pavel Kosatík se pozastavil nad informací serveru Echo24.cz, že Hrad má smlouvu o propagaci s firmou Huawei. Dostává za to podle smlouvy její produkty.

Prezident dealer. Takový jelito na Hradě ještě nesedělo. Hovoří Pavel Kosatík
Foto: Jan Štěpán
Popisek: Spisovatel Pavel Kosatík v Ostravě

„Prezident dealer, neskutečné. A taky úžasné, jak napřed zatáhne zemi do spolupráce s nečitelným režimem (Čína) a pak začne vydírat lidi tím, že jeho spojenec se bude moc, moc zlobit, pokud neuděláme, co si bude Huawei přát. Takový jelito na Hradě ještě nesedělo,“ řekl velmi kriticky Kosatík.

Původní text ZDE

A následně se dočkal reakce od jednoho z uživatelů. „Pane Kosatíku, jsem IT a mohu říct, že nebýt toho, že je ten dědula prezident, tak by to bylo velmi zábavné. Pamatuju si na aférku, kdy měl v počítači porno. Je o něm známo, že neumí s počítačem pracovat, neví, jak zacházet s mobilem (natož tak chytrým) a tuším, že slovo tablet je pro něj zkomolenina pilulky. A tento pán (a spolu s ním Babiš, který používá místo notebooku megazápisník v brašně), chtějí něco někomu vykládat o tom, jestli je, nebo není naše země ohrožena kybernetickými hrozbami??? Oni dva jsou takoví IT bambulové, že bych jim nesvěřil ani kalkulačku. A pak je tady úřad, jehož kvality sice neznáme, ale byl pro tento účel stvořen a do něj byly dosazeny kompetentní osoby (zcela jistě řádově kompetentnější než ti dva panáci) a oni tomuto úřadu nevěří. A jak jim jako má ten úřad dokázat, že má pravdu, když nevědí skoro ani, co je to e-mail, natož aby věděli něco o komunikačních protokolech, šifrování, serverech, peeringových bodech a jejich zranitelnosti,“ poznamenal uživatel. „No zkrátka je to celé ultratrapné, ultrapřizdisráčské a řečeno Zemanovým slovníkem zmrdané a kundózní ... Neboli řečeno mým slovníkem – na dvě věci,“ dodal. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jste proti lidem. Podvolili jste se. Klaus sejmul Fialovu vládu

12:22 Jste proti lidem. Podvolili jste se. Klaus sejmul Fialovu vládu

U příležitosti oslav 103. výročí samostatného Československa promluvil bývalý prezident Václav Klaus…