Prezident musí mít sílu vzít lopatu a pomoct lidem, když je třeba! Zemanův protikandidát se rozjel

06.07.2017 8:57 | Zprávy

Kandidát na prezidenta, lékař Marek Hilšer se ve svých slovech pro web Info.cz obul do prezidenta Miloše Zemana. Především kvůli jeho zdraví a také údajnému protiřečení si.

Prezident musí mít sílu vzít lopatu a pomoct lidem, když je třeba! Zemanův protikandidát se rozjel
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kandidát na prezidenta Marek Hilšer

„Pokud se dnes podíváte na Miloše Zemana, tak je vidět, že on opravdu není v dobrém fyzickém stavu, a myslím si, že bychom měli mít prezidenta, který má sílu, který je schopen přijít mezi lidi, když někde budou povodně nebo někde bude nějaký velký problém,“ míní Hilšer. Podle jeho slov tam pak musí být někdo, kdo klidně vezme lopatu a začne pomáhat. „Protože jim tím morálně pomůže. A to už prezident Zeman prostě nebude schopen udělat,“ uvedl Hilšer. 

Do Zemana se pak pustil také v souvislosti s tím, že podle něj lže lidem, a příliš se nemluví o tom, jak to má v hlavě popletené. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zbytečně věří NATO?“ Zelenskyj a okupace Maďarska. Peheho vtip vyděsil

12:19 „Zbytečně věří NATO?“ Zelenskyj a okupace Maďarska. Peheho vtip vyděsil

Politolog Jiří Pehe se vysmál maďarskému premiérovi Viktoru Orbánovi a prohlásil, že by se Maďarům m…