Přišel, mluvit ho nenechali. Blažek vytřel chvilkařům zrak

Spustit čtení článku

Tato funkce je dostupná jen pro přihlášené uživatele s aktivním předplatným typu Lepší čtení a vyšší. Předplatné i Prémiové body PL můžete získat i zdarma, přečtěte sí více v tomto článku.

23.08.2023 18:34 | Reportáž

„Demisi! Demisi!“ Aktivisté ze spolku Milion chvilek pro demokracii demonstrují za odvolání ministra spravedlnosti Pavla Blažka (ODS). Vadí jim politikovo setkání s podnikatelem Martinem Nejedlým, ale také jeho údajné zasahování do nezávislosti justice. Na akci dorazil rovněž sám ministr, aby se svými odpůrci diskutoval. Ti však o dialog nejevili zájem a raději na sebe začali stříkat vodu. Na akci také přišli promluvit zástupci vládních stran, aby demonstrantům sdělili, co konkrétně hodlají udělat pro Blažkovo odvolání. Protestující ale nejsou s odpověďmi vůbec spokojení. Následuje řičení a pískot.

Přišel, mluvit ho nenechali. Blažek vytřel chvilkařům zrak
Foto: z internetu
Popisek: Pavel Blažek na demonstraci spolku Milion chvilek pro demokracii

Spolek Milion chvilek pro demokracii dnes uspořádal demonstraci za odvolání Pavla Blažka (ODS) z funkce ministra spravedlnosti kvůli kontroverzi kolem jeho nedávného setkání s bývalým poradcem exprezidenta Miloše Zemana Martinem Nejedlým.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Adam Šesták

Mgr. Miroslav Kavij byl položen dotaz

Jak chcete přimět Putina uzavřít mír?

A uvědomujete si vůbec, že hlavním viníkem války je Rusko, které na Ukrajinu zaútočilo? Nebo vy ten útok schvalujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

v čem spatřuje autor článku, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusemladý Ital , 23.08.2023 18:50:18
to vytření zraku chvilkařů Blažkem? Je to někde mezi řádky nebo jsem něco nepochopil?

|  8 |  0

Další články z rubriky

„Armádní politruky“ už řeší orgány. Máme vyrozumění

11:45 „Armádní politruky“ už řeší orgány. Máme vyrozumění

Policie se bude zabývat skandálem kolem armádního šmírování opozice a lidí, kteří veřejně vyjadřují …