Příští týden se nebude konat pravidelné jednání české vlády

05.05.2013 11:24 | Zprávy
autor: čtk, mp

Pravidelné jednání kabinetu premiéra Petra Nečase (ODS) se příští týden nekoná, ministři se sejdou až 15. května, potvrdil ČTK vládní mluvčí Jan Hrubeš. Ve středu, kdy se jednání vlády obvykle koná, je státní svátek.

Příští týden se nebude konat pravidelné jednání české vlády
Foto: Hans Štembera
Popisek: Schůze vlády. Na programu mimo jiné byl i výběr strategického investora do společnosti České aerolinie a.s.

Svátečním dnem byla i středa tento týden, tedy 1. května, kdy se slaví Svátek práce. Ministři se proto k práci ve Strakově akademii sešli o den později, ve čtvrtek. Rozhodli například o ukončení kontroverzního projektu sociální karty.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Kateřina​ Stojanová byl položen dotaz

Vy jste pro zrušení imunity?

Navrhnete to? Debata o zrušení je podle mě k ničemu, přeci každému je jasné, že není spravedlivé, aby politici jako jediní byli takto chráněni. To pak není ani žádná rovnost před zákonem a stejná práva pro všechny. A není to snad v ústavě, že jsou si všichni rovni?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„40 kauz na obraně, pane bože.“ Vondráček se ve studiu neudržel

15:45 „40 kauz na obraně, pane bože.“ Vondráček se ve studiu neudržel

„Naprosto se kašle na zájmy obyčejných lidí. Vidíme to třeba i u cen benzínu!“ nešetřil v Nedělní de…