Přívalový déšť zaplavil v Hodoníně sklepy a vyvrátil stromy

05.07.2013 21:55 | Zprávy

Přívalový déšť způsobil dnes na Hodonínsku četné problémy. Hasiči jedenáctkrát vyjížděli k čerpání vody ze zaplavených sklepů a na čtyřech místech museli likvidovat vyvrácené stromy, které zatarasily silnice. ČTK to řekl mluvčí jihomoravského hasičského sboru Petr Příkaský.

Přívalový déšť zaplavil v Hodoníně sklepy a vyvrátil stromy
Foto: Hans Štembera
Popisek: A prší a prší...

Nejvíce práce měli přímo v Hodoníně. Například ve Velkomoravské ulici voda zaplavila do půl metru výtahovou šachtu jednoho z činžovních domů. Obdobný problém řešili v objektu na Národní třídě. Vodu čerpali i ze sklepa rodinného domu v ulici Ivana Olbrachta a z podchodu u železničního nádraží.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: čtk, mp

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Máte pro svá tvrzení o zlodějích nějaké důkazy?

Tvrdíte - Fialova zlodějská banda. Kdo přesně a jaké proto máte důkazy? Netvrdím, že v ODS nedochází třeba ke korupci, ale v jaké straně u nás k ní nedochází?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Skončili jste, jasná zpráva.“ Drsný vtip na účet Fialovy vlády

21:20 „Skončili jste, jasná zpráva.“ Drsný vtip na účet Fialovy vlády

Slavná píseň „Jasná zpráva“ skupiny Olympic dostala drsný politický kabát. Satirik Nepopular Cz její…