Pro Babiše v pohodě. Velkou Zemanovi, na cigárko. Zato chudák Ovčáček. Publicistka si dělá srandu z čínské pohromy

06.02.2020 16:17

Publicistka Jordanka Jirásková se rozhodla kvůli šíření čínského koronaviru být humánní a nabídnout ochranné roušky. Nejsou to však roušky ledajaké, jde o její vlastní spodní prádlo – podprsenky, které nabízí speciálně premiérovi Andreji Babišovi (ANO), prezidentovi Miloši Zemanovi a jeho mluvčímu Jiřímu Ovčáčkovi. Na sociální síť dokonce přidala video, kde jim názorně ukazuje, jak si je správně nasadit na obličej.

Pro Babiše v pohodě. Velkou Zemanovi, na cigárko. Zato chudák Ovčáček. Publicistka si dělá srandu z čínské pohromy
Foto: Facebook J. Jiráskové
Popisek: Bojovnice proti Barnevernetu a členka Svobodných Jordánka Jirásková
reklama

„Cítila jsem z vaší strany nátlak, že bych měla humanitárně pomoci s rouškami, tak tady to je,“ nadepsala Jirásková nad sdílené video. „Nemohla jsem si nevšimnout krizové situace ohledně viru, který se k nám šíří z Číny. A také té humanitární nepomoci, kterou poskytla Česká republika s tím, že nemáme dostatek roušek,“ pokračovala publicistka.

Anketa

Byl by Dominik Hašek dobrý prezident?

2%
98%
hlasovalo: 25466 lidí

Poté přišla s dobrou zprávou, že u sebe doma nějaké roušky našla, které by chtěla věnovat. „Nejsou to obyčejné roušky, jsou to luxusní roušky a nebyly levný. Proto bych je věnovala našim vládním představitelům, kteří jezdí do Číny a jsou nejvíce ohroženi,“ oznámila Jirásková.

Následně na kameru ukázala svou bílou podprsenku, kterou představila jako roušku, již by ráda věnovala panu Babišovi. „Ta je taková menší, on je takový drobnější, má menší hlavu, takže pro Babiše úplně v pohodě,“ popsala a názorně začala na kameru ukazovat, jak si ji má premiér ramínky zaháknout za uši a jedním košíčkem si překrýt obličej, druhý košíček by pak náležel jeho manželce Monice. „Vedle si tady Monika zahákne druhý ouško a šupky dupky pěkně si spolu pochodují v pohodě po Číně,“ dělala si dál legraci.

Na řadu pak přišla černá, „ještě luxusnější, větší a dražší rouška“, kterou by zase ráda věnovala prezidentu Miloši Zemanovi. „Tu když si nasadí, vznikne na obličeji strašně prostoru, že se mu tam úplně v pohodě vejde cigárko,“ popsala a dodala, že druhý košíček by překryl ústa jeho Ivance.

Fotogalerie: - Rozloučení s Kuberou

Pietní shromáždění k uctění památky předsedy Senát...
Pietní shromáždění k uctění památky předsedy Senát...
Pietní shromáždění k uctění památky předsedy Senát...
Starosta Teplic Hynek Hanza(vpravo)
Marek Hilšer
Pietní shromáždění k uctění památky předsedy Senát...

 

Jako třetí pak vytáhla jednu z horších podprsenek pro mluvčího prezidenta Ovčáčka. „Snad se neurazí. Je sice horší, ale má tady takovou síťku proti hmyzu...,“ ukázala na krajku na okraji spodního prádla a dodala, že do druhého košíčku by se mohl zaháknout Ovčáčkův kamarád.

„Takže kdyby měli z Hradu zájem, kontaktujte mě buď tady v komentářích, nebo do zprávičky,“ usmála se na závěr Jirásková.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: nab
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šmucler pochválil Prymulovu akci a má strach z italského scénáře. Tam zoufalí lidé bez peněz nemají co jíst

21:40 Šmucler pochválil Prymulovu akci a má strach z italského scénáře. Tam zoufalí lidé bez peněz nemají co jíst

Šéf České stomatologické komory a člen ústředního krizového štábu Roman Šmucler na svém Facebooku ok…