Prymula zakázal zpívat

30.09.2020 10:12 | Zprávy
autor: mp

Obavy někdejšího brněnského radního za Žít Brno Matěje Hollana se naplnily. Ministr zdravotnictví za hnutí ANO Roman Prymula oznámil, že opera má utrum. To je tvrdá rána pro Janáčkův festival. Ale ne pouze pro něj. Utrum má totiž nejen opera.

Prymula zakázal zpívat
Foto: repro ČT, tan
Popisek: Roman Prymula

Matěj Hollan ještě v noci na středu vyjádřil obavy, zda nakonec proběhne Janáčkův festival, jehož příprava stála mnoho času i peněz. Připomněl, že se vláda v uplynulých měsících zaklínala chytrou karanténou a slibovala, že další plošné zákazy už nevyhlásí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Vliv Ruska

Jak podle vás více bojovat s vlivem Ruska u nás? Sám přiznáváte, že s ním dostatečně nebojovala ani předchozí vláda. A objektivně, nemyslíte, že se Macinka jako jeden z mála ve vládě staví proti Rusku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svíčková, ufoni a Zelenskyj za půl mega. Čím se také zabývají na Hradě

18:40 Svíčková, ufoni a Zelenskyj za půl mega. Čím se také zabývají na Hradě

„Žádám o písemnosti, které by měl podepisovat prezident, které povolují neznámým pachatelům rozprašo…