Pusťte Ratha z basy! Je nevinný, šokuje Hájek a brání Janouška

05.04.2013 11:47 | Zprávy

Bývalý Klausův vicekancléř Petr Hájek se opět pustil na tenký led. Požaduje propuštění Davida Ratha z vazby a zastává se lobbisty a podnikatele Romana Janouška.

Pusťte Ratha z basy! Je nevinný, šokuje Hájek a brání Janouška
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Vazebně stíhaný poslanec David Rath vystoupil ve sněmovně

Podle Hájka je česká justice jen převodovou pákou politické objednávky. Píše to na svém webu Protiproud.cz.

„Poslance Davida Ratha pokládám za jednoho z neohyzdnějších politiků, které popřevratová epocha urodila. Současně za jednoho z nejschopnějších demagogů a cyniků, člověka s mimořádným talentem předvádět páchnoucí střeva svého ega, politického manipulátora a zlého člověka,“ píše na úvod Hájek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Lukáš Petřík

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Máte pro svá tvrzení o zlodějích nějaké důkazy?

Tvrdíte - Fialova zlodějská banda. Kdo přesně a jaké proto máte důkazy? Netvrdím, že v ODS nedochází třeba ke korupci, ale v jaké straně u nás k ní nedochází?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Minulý rok to byl průšvih. ČT chystá novou vánoční pohádku

20:30 Minulý rok to byl průšvih. ČT chystá novou vánoční pohádku

Česká televize připravila další štědrovečerní pohádku. Na tom by nebylo nic až tak zvláštního, jenže…