Radek John si dělá ošklivou legraci ze Zemana

08.03.2016 6:59

Nikdo z nás nemládne. Dobré by bylo vysvětlit stárnoucímu muži, že realita není sen. Nicméně Zeman se nám vrací do dětství, to už tak v tomto věku bývá. „A já to četl a četl a četl! Dup, dup, dup! Vlevo dole! Dup!“

Radek John si dělá ošklivou legraci ze Zemana
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radek John

Podle prezidenta byl možná inkriminovaný článek cenzurován, takže existoval pouze v 1. vydání Přítomnosti, a pak už se neobjevil, protože prošel cenzurou. S odvoláním na Zemanův rozhovor poskytnutý televizi Prima o tom informoval server Novinky.cz.

Celý text zprávy je ZDE.

Radek John se ale za uvedené výroky do prezidenta ostře opřel. „Nikdo z nás nemládne. Dobré by bylo vysvětlit stárnoucímu muži, že realita není sen. Nicméně Zeman se nám vrací do dětství, to už tak v tomto věku bývá,“ povzdechl si. Na závěr si ze Zemana ještě udělal legraci: „ A já to četl a četl a četl! Dup, dup, dup! Vlevo dole! Dup!“ napsal v reakci na to, že Zeman již dříve uvedl, že inkriminovaný článek četl v Přítomnosti „vlevo dole“.

Pod tímto statusem Radka Johna se rozproudila obsáhlá debata. Například Eva Šlachtová chce, aby prezident své tvrzení dokázal. „Když já řeknu, že mám tři hlavy, tak je taky budu muset ukázat, jinak mi nikdo neuvěří,“ napsala s tím, že Zeman by se měl vrátit na Vysočinu a do politiky by už se neměl plést. Nicméně se obává, že „ho ty socky zase zvolí, protože jim maže med kolem huby a oni na to slyší“, posteskla si s dovětkem, že nesnáší migranty a Zemana.

Marie Martincová zastává podobný názor: „Pan prezident by měl místo hledání neexistujícího článku řešit svého kancléře Mynáře, který za tři roky ve funkci nezískal prověrku. Je to ostuda, ale fanklubu to nevadí. Chová se jako malé paličaté dítě, kterému sebrali hračku,“ napsala.

V pondělí se pak Radek John zaměřil na ukrajinskou pilotku v ruském vězení Nadju Savčenkovou. Ta již čtyři dny odmítá jíst i pít a její zdravotní stav se prý rychle zhoršuje. Radek John na svém Facebooku sdílel několik textů na její podporu a nakonec připsal: "Nejhorší je nedělat nic. Rezignovanost svědčí o prázdnotě. Nadija Savčenko potřebuje naší podporu."

Celý text příspěvku Radka Johna na jeho facebookovém profilu:

Nikdo z nás nemládne. Dobré by bylo vysvětlit stárnoucímu muži, že realita není sen. Nicméně, Zeman se nám vrací do dětství, to už tak v tomto věku bývá. "A já to četl a četl a četl! Dup, dup, dup! Vlevo dole! Dup!"


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vam

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pavel Novotný: Miloš Zeman je intelektuál. A taky zrůda

16:42 Pavel Novotný: Miloš Zeman je intelektuál. A taky zrůda

Již téměř pravidelné fotbalové okénko s řeporyjským starostou? Novotný by Spartu za rasismus vylouči…