Ramadán, poteče spoustu krve. Londýn byl teprve začátek, uvádí publicista i s důkazy

05.06.2017 10:25

Jiří X. Doležal v komentáři pro Reflex.cz varuje, že trojicí útoků v Británii masakr teprve začíná. Měli bychom počítat s tím, že teroristé během svého muslimského ramadánu, budou chtít prolít mnohem víc evropské krve.

Ramadán, poteče spoustu krve. Londýn byl teprve začátek, uvádí publicista i s důkazy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jedna z věží Tower Bridge
reklama

Muslimové v těchto dnech slaví svůj největší svátek – ramadán. Muslimové věří, že během tohoto měsíce obdržel jejich Prorok Mohamed první zjevení od Alláha. Teroristé podle všeho věří, že čím více krve „nevěřících“ prolijí právě během posvátného měsíce, tím více pozornosti svého boha získají. Ramadán totiž nemá být měsícem míru.

„Když se však podíváte na to, co píší o ramadánu sami muslimové (čeští muslimové, ne nějací radikálové z Islámského státu), získáme poněkud odlišný obrázek. Jeden z českých muslimských webů zpravovaný muslimy k tomu říká: „Ramadán nesmí být v žádném případě měsíc lenosti a nicnedělání. Naopak, musíme být plni energie, abychom se zalíbili Alláhovi. Připomeňme si, že velké bitvy islámu se odehrály během ramadánu – například bitva u Badru nebo vítězství nad Tatary.“ Takže je to poněkud jinak. Jíst před západem slunce muslimové nesmějí, ale zabíjet nevěřící je v tomto měsíci dokonce zvlášť bohulibé – jako v dávné historii islámu v bitvách u Badru nebo s Turky,“ píše Doležal.

Celý komentář naleznete ZDE.

Muslimové věří, že každý čin, který během tohoto měsíce provedou se násobí sedmdesátkrát. Doležal se v této souvislosti dovolává slov českého muslima Mohameda Abbáse. Právě on na sociální síti Facebook píše, že každý skutek během Ramadánu se násobí sedmdesáti.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Plivanec senátora Smoljaka, úplně mimo. Odborník varuje: Oni fakt věří, že ČT má patřit těm, co v ní pracují

7:57 Plivanec senátora Smoljaka, úplně mimo. Odborník varuje: Oni fakt věří, že ČT má patřit těm, co v ní pracují

TÝDEN V MÉDIÍCH Po volbě tří členů Rady ČT loni v květnu a probíhající volbě dalších čtyř rostou oba…