Rath měl ve vazbě návštěvu. Bulvár jí byl na stopě

27.06.2012 6:38

David Rath, vazebně stíhaný z úplatkářství, se prý včera v base aspoň tolik nenudil, píše středeční vydání deníku Blesk. Navštívila ho jeho milenka Renata Horká, se kterou má exhejtman syna.

Rath měl ve vazbě návštěvu. Bulvár jí byl na stopě
Foto: hns
Popisek: David Rath v cele, fotokoláž
reklama

Průběh návštěvy prý připomínala ochranné manévry celebrity. Horká nejdříve zaparkovala u věznice už ve 13:46 hodin svůj černý mercedes s neprůhlednými skly. Uvnitř vozu seděl mladík, údajně prý syn Horké z jejího prvního manželství.

Když prý uviděl redaktorku Blesku, která automobil fotila, vystoupil a začal telefonovat. Deník se domnívá, že varoval matku a vymýšleli spolu plán ústupu. Jakmile se redaktorka pokusila muže oslovit, nasedl do auta a odjel ven z města.

Vyhnuli se bulváru

Před 16. hodinou se měl vůz vrátit a tentokrát zajet rovnou k zadní bráně, kde Rathova někdejší milenka nepozorována nastoupila.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: adr

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tomu nebohému generálovi to ještě neřekli... Od koho by tenhle voják na Hradě přijímal rozkazy? Stonjeková objevila úplně jiného favorita

21:31 Tomu nebohému generálovi to ještě neřekli... Od koho by tenhle voják na Hradě přijímal rozkazy? Stonjeková objevila úplně jiného favorita

„Tomu nebohému generálu Pavlovi nikdo ještě neřekl, že on prezidentem nebude,“ lituje komentátorka K…