Reakce opozice na Babiše: Já jsem to nepochopil. Je zřejmé, že je celé zemi úzko

10.10.2020 17:16 | Zprávy

Po premiéru Babišovi vystoupil v České televizi předseda hnutí Starostové a nezávislí Vít Rakušan a konstatoval, že dnešní Babišovo vyjádření tak trochu nepochopil. Prý od Babiše čekal víc. První místopředsedkyně Pirátů Olga Richterová také upozornila, že od premiéra čekala mnohem více. Předseda lidovců Marian Jurečka bil na poplach. „Teď jde o životy stovek, možná tisíců lidí v příštích dnech,“ uvedl Jurečka.

Reakce opozice na Babiše: Já jsem to nepochopil. Je zřejmé, že je celé zemi úzko
Foto: Facebook Víta Rakušana
Popisek: Vít Rakušan

„Teď nechť lidé, prosím, dodržují všechno, co mají, nicméně od premiéra bych v tuto chvíli čekal trošičku víc,“ řekl Rakušan.

„Já jsem vlastně úplně nepochopil to dnešní vystoupení. Pan premiér nějaké zásadní prohlášení dal už včera. Zopakoval, aby lidé byli zodpovědní. Opakování je užitečné, ale nepřinesl žádné nové informace,“ upozornil Rakušan.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: mp

Není na čase respektovat výsledek voleb s pokorou k voličům?

Napadlo vás, že takové komentáře jako třeba ten váš k výsledku evropských voleb u nás jen posilují opoziční politiky? Výsledky voleb se logicky nebudou líbit všem, ale proč hned urážet ty, co byli zvoleni a tím vlastně i ty, kteří je volili? Mně třeba přijde, že za úspěchem opozičních politiků stojí...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Krach Ukrajiny. Má už jen pár týdnů

11:50 Krach Ukrajiny. Má už jen pár týdnů

Vedle válečných obtíží čelí Ukrajina decimovaná ruskou armádou i obtížím ekonomickým. Bez pomoci záp…