Ředitel ČT pod palbou: Za odvolanou Kvapilovou se postavila Drtinová

02.09.2013 17:24

Moderátorka Daniela Drtinová se na oplátku zastala někdejší šéfky Nových médií ČT Pavlíny Kvapilové. V prohlášení, které uveřejnil server Mediář.cz Drtinová prohlašuje, že nepovažuje za správné odvolávat z pozic v České televizi ty, kteří upozorňují na nedostatky.

Ředitel ČT pod palbou: Za odvolanou Kvapilovou se postavila Drtinová
Foto: ReproFoto. ČT
Popisek: Daniela Drtinová

Daniela Drtinová podle vlastních slov upozornila generálního ředitele ČT Petra Dvořáka na řadu možných chyb, které viděla ve zpravodajství ČT. Stalo se tak v době, kdy s ním jednala o svém novém televizním pořadu. Věřila prý řediteli Dvořákovi, že tato podezření na pochybení prověří a začne řešit.

„Dosavadní snahou bylo, abychom chyby, pokud se staly, napravili uvnitř. Plně samozřejmě respektuji právo generálního ředitele odvolávat manažery. Pokud jsou však odvoláváni ti, kteří na chyby upozorňují, považuji za svou profesní povinnost zaujmout k událostem posledních týdnů tento otevřený postoj,“ napsala Drtinová.

Reagovala tak na prohlášení Kvapilové, která naznačila, že byla odvolána právě proto, jak vystupovala v kauze Daniely Drtinové. Ředitel Dvořák prý v Kvapilovou ztratil důvěru.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Do Moravcovy věže dorazil filozof Bělohradský a začal nakládat: Tato země je zraněná. Musí vzniknout evropský stát. Slova svrchovanost a identita úplně škrtněte, stejně nevíte, co znamenají

13:53 Do Moravcovy věže dorazil filozof Bělohradský a začal nakládat: Tato země je zraněná. Musí vzniknout evropský stát. Slova svrchovanost a identita úplně škrtněte, stejně nevíte, co znamenají

Moderátor Václav Moravec přivítal v Žižkovské věži ministra zahraničí v demisi Martina Stropnického,…