Rejžek lituje, že Zeman ještě neumřel. Už ví, co pak udělá

4.12.2019 9:14 dop.

Zdravý Zeman na fotbalu? Šal a klam, tvrdí kritik Jan Rejžek. „Vyschlá, vyhaslá, dezorientovaná troska, zabalená do deky a opečovávaná ochrankou, či spíš sociálními pracovnicemi,“ říká o Zemanovi. Srovnává ho se sovětskými tajemníky Brežněvem, Andropovem a Černěnkem. A už odhaduje, kdo bude účinkovat na Zemanově pohřbu. „Brzký nekrolog mám připraven, ale holt si ještě asi počkám,“ vzkazuje.

Rejžek lituje, že Zeman ještě neumřel. Už ví, co pak udělá
Foto: Martin Kovář
Popisek: Jan Rejžek

Před týdnem se prezident Miloš Zeman zúčastnil utkání Slávie – Inter Milán, ke kterému hradní mluvčí Jiří Ovčáček zveřejnil dvě fotografie, na kterých je prezident s dcerou Kateřinou.

A jak jsme již informovali, fotografie vzbudily v určitých lidech nevoli, protože na nich prezident vypadal překvapivě zdravě. Například u Jana Hřebejka.

Anketa

Chcete šéfa ODS Petra Fialu za premiéra?

3%
97%
hlasovalo: 32485 lidí
Až do pondělí čekal s reakcí kritik Jan Rejžek. Ale zato byl podstatně výřečnější než Jan Hřebejk. Ve svém prvním slově píše „O poslední obludné hradní lži“.

„Dennodenně nás hradní obludy přesvědčují o tom, že není dost lží a podvodů, aby křečovitě nevytvářely potěmkinovskou vesnici o údajném pevném zdraví pana prezidenta. Ti všichni chudáci, kteří bez Zemana půjdou možná zpátky do Haló novin jako drzý Ovčáček, nebo se vrátí k tunelování vleků jako bezprověrkový kancléř Mynář, případně nastoupí do jiné kágébácké expozitury jako Nejedlý, drží se míst jako výkal košile a jsou schopni lhát a dělat si z veřejnosti blázny ad absurdum,“ uvádí svůj text Rejžek.

„Nedávná jejich drzá podvodná akce překračuje všechny meze a málo se o ní, bohužel, mluvilo a psalo,“ dodává s tím, že míní výlet Miloše Zemana na zmíněný zápas Slavie s Interem Milán. „Copak spojení On-šikovný Tvrdík a kšefty s Číňany. Zeman, který si plete Bohemku se Slavií, protože v životě na fotbale nebyl, se skví na oficiálních hradních stránkách jako růžolící veselý fanoušek, jen ho dát na plakát klubu. Jenže dotěrní fandové na mobil nafotili reálnou podobu státníka, kterou známe z poslední doby,“ naráží Rejžek na rozmazanou fotografii, kterou pořídil jeden z diváků, na které je Miloš Zeman zabalen v dece a již se neusmívá.

„Vyschlá, vyhaslá, dezorientovaná troska, zabalená do deky a opečovávaná ochrankou, či spíš sociálními pracovnicemi. Hrad tedy falšoval a podváděl, jako bychom si nepamatovali trapné umírání a odcházení kremelských vládců Brežněva, Andropova a Černěnka,“ píše Rejžek.

„Ani estrády s ubohým Soukupem na TV Barrandov to nezachrání. Ten pomstychtivý zákeřný lhář odchází z tohoto světa, a jaksi mu to nedochází, vsadím se, o co chcete, že mu při státním pohřbu ve svatovítské katedrále zazpívá Requiem Daniel Hůlka, něco dojemného poví Jiřina Bohdalová a možná se s oddanou vzpomínkou připojí i František Ringo Čech, Felix Slováček nebo Luděk Sobota,“ předvídá kritik.

„Brzký nekrolog mám připraven, ale holt si ještě asi počkám,“ vzkazuje na závěr.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: kas

Vaše rady nad zlato

Dobrý den, nemáte to jako politici lehké, na druhou stranu, jste za vodou, takže mimo realitu běžných lidí. Myslíte, že rady typu, více se oblečtě, méně se koupejte v teplé vodě... jsou k něčemu jinému, než že pobouří lidi? Ono to totiž vypadá, že vám úplně chybí sociální cítění nebo nevim.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Lžete! Nařizujte! Lidi neposlouchají!“ Kubek zuřil v ČT, Válek odmítal nutit očkování. Bylo zle

9:54 „Lžete! Nařizujte! Lidi neposlouchají!“ Kubek zuřil v ČT, Válek odmítal nutit očkování. Bylo zle

Velmi vyhroceně skončila pondělní debata ministra zdravotnictví Vlastimila Válka (TOP 09) s preziden…