Rodinu tvoří máma, táta a děti. Existují jen dvě pohlaví. Pracovat, ne čerpat! Úřadující šéfka Trikolóry vyzvala k obraně normálního světa

27.03.2021 20:10 | Zprávy

„Času je málo, vyhrňme si rukávy,“ vyzvala zastupující předsedkyně hnutí Trikolóra Zuzana Majerová Zahradníková v samém závěru ideové konference tohoto hnutí, která proběhla v sobotu odpoledne na internetu. I když nečekala, že ji život postaví do pozice stranického lídra, je připravena udělat vše, aby dosáhla cíle, se kterým do politiky šla.

Rodinu tvoří máma, táta a děti. Existují jen dvě pohlaví. Pracovat, ne čerpat! Úřadující šéfka Trikolóry vyzvala k obraně normálního světa
Foto:
Popisek:

Zuzana Majerová Zahradníková byla na prvním sjezdu v roce 2019 zvolena jako první místopředsedkyně Václava Klause mladšího. Ten se na počátku týdne rozhodl zcela odejít z politiky, ideová konference tak byla první akcí, kde se prezentovala jako jeho nástupkyně.

Během konference promluvila celkem dvakrát. Nejprve přednesla na úvod obecnější zamyšlení o tom, že svět i naše země se vydaly špatným směrem. „Směrem, který hrozí zahubit naši euroatlantickou civilizaci v podobě, jakou jsme doposud znali,“ varovala. Nová levice se na Západě vydala od šedesátých let na dlouhý pochod institucemi, které obsazovala a z nich čím dál více zasahovala do života všech lidí. Dnes diktuje politická témata a díky svým zkušenostem ovládají politiku a lidské životy čím dál více. A myšlenky, které prosazují, nemají se svobodou a s tím, co učinilo Evropu velkou a úspěšnou, nic společného.

Proti šíleným nápadům totalitářů nás nejlépe chrání naše vlastní zkušenost s totalitou, která už ale mladé generaci bohužel chybí. Mladá generace je proto současnými nepřáteli svobody ohrožena nejvíce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Koncesionářské poplatky

Dobrý den, velmi kvituji, že se konečně řeší poplatky ČT a ČRo. V otázce plateb od důchodců vnímám poněkud nesoulad. Domnívám se, že v první fázi zrušení platby by měli být občané, kteří televizi nevlastní, žijí v domácnosti sami a mají důchod do 20tisíc čistého příjmu, nikoli dle dosaženého věku. ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svěrák není úplně hodnej. Jdou si pro potlesk. Chaun naložil Milionu chvilek

10:31 Svěrák není úplně hodnej. Jdou si pro potlesk. Chaun naložil Milionu chvilek

Režisér Igor Chaun vyčinil Zdeňku Svěrákovi. Za účast na demonstraci Milionu chvilek pro demokracii.…