Rusové se obávají koronaviru, do země už nevpustí Číňany

18.02.2020 22:26 | Zprávy

Počet nových případů v pevninské Číně proti neděli mírně klesl, a poprvé od ledna se tak dostal pod dvoutisícovou hranici. Přesto v Rusku zavádí přísné opatření, do země nevpustí nikoho z Číny.

Rusové se obávají koronaviru, do země už nevpustí Číňany
Foto: Repro Twitter @Frolencewalters
Popisek: Ochranná opatření v Číně v souvislosti s výskytem koronaviru

Vydávání dokumentů potřebných k návštěvě Ruska včetně pozvání pro soukromé a studijní účely a pracovních povolení se pozastaví od středy. Zákaz vstupu začne platit od čtvrtka, upřesnila kancelář místopředsedkyně vlády pro sociální politiku, práci, zdravotnictví a důchodové zabezpečení Taťány Golikové.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: nab

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jsem zděšen, kolik je tu dezolátů, rozesmál Erik Best sál a řekl pravdu o Ukrajině

17:20 Jsem zděšen, kolik je tu dezolátů, rozesmál Erik Best sál a řekl pravdu o Ukrajině

Komentátor Erik Best vystoupil na Konzervativním kempu, který se koná tento víkend v hotelu Jezerka …