Šarapatka soudí Zemana: Mizerný stav, je na konci sil

22.09.2021 22:24 | Ze sítí

Prezident Miloš Zeman ve středu dopoledne opustil Ústřední vojenskou nemocnici v Praze, kde byl přes týden hospitalizován a dostával infuze. Podle publicisty a komentátora Forum24 Zdeňka Šarapatky je vidět, že jeho zdravotní stav není vůbec dobrý. Podle něj přežívá jen díky výsadám funkce. Lítost ale není prý namístě. Možnost důstojně odejít do ústraní prý měl, ale nevyužil ji.

Šarapatka soudí Zemana: Mizerný stav, je na konci sil
Foto: Repro Youtube
Popisek: Zdeněk Šarapatka

Anketa

Jsou čeští Romové utlačováni?

12%
79%
hlasovalo: 48430 lidí
Podle něj zdravotní stav Miloše Zemana není dobrý, senior v kondici prý vypadá jinak. „Není to ani ve fotkách, mizerný stav Miloše Zemana při odjezdu z ÚVN zachycují všechny. Volání po povinné úctě a taktu tu jsou jen pokryteckým zavíráním úst každému, kdo není slepý a nazve věci pravými jmény,“ hodnotí na svém facebooku Šarapatka a za ta pravá jména považuje, že se jedná o nemocného muže, který je na konci svých sil a plně závislý na cizí péči. „Že mu ubývá šedá kůra a kognitivní rezerva. A s ní paměť. Že mívá tzv. moriatické nálady, bývá vulgární, chová se nevhodně a ztrácí sociální zábrany. Že to bývá následek alkoholové encefalopatie. Že se mu rozpadají vlastní palné zbraně: analogie a bonmoty. Že trpí degradací charakteru. Že nemá mentální kreativitu a opakuje staré věci. Že má syndrom mocenské pýchy. (Via prof. Vojtěchovský, prof. Stránský, dr. Sláma) Že žije v izolaci a ztrácí kontakt s realitou. Že přežívá díky výsadám funkce, zatímco pěšák by měl po pohřbu,“ hodnotí prezidentův zdravotní stav Šarapatka a dodává, že lítost není namístě. Prezident měl šanci důstojně odejít do ústranní, kterou ale nevyužil.

„Kombinace jeho potíží a moci zasáhnout do povolebního uspořádání země ve prospěch ruských zájmů a beztrestnosti Babiše bude jeho poslední, smutné představení. Až spadne opona a poslední zhasne, zůstane sám a nahý. ‚Kam teď?‘ zašeptá do tmy. Žádný pláč ani žal, jen malá zmínka v dějepise, Miloši, ‚zlý člověk, který skončil v zapomnění‘...,“ uzavírá poeticky.

Mluvčí Hradu Jiří Ovčáček v reakci na Zemanovu hospitalizaci uvedl, že vyšetření prezidenta neodhalila žádné problémy, které by hlavu státu ohrožovaly na životě. Byl prý jen dehydratovaný a mírně vyčerpaný. Dlouhodobě se pak prezident léčí s neuropatií dolních končetin a s cukrovkou.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: sla

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Bordel děsnej, kdybyste viděli, jak se tlačej na funkce…“ Část poslanců žasne nad požadavky Bendy nebo Pekarové

4:52 „Bordel děsnej, kdybyste viděli, jak se tlačej na funkce…“ Část poslanců žasne nad požadavky Bendy nebo Pekarové

Mezi koalicí SPOLU, tedy ODS, lidovci a TOP 09 na straně jedné, a Piráty se Starosty na straně druhé…